SRBI NA KLUPI: Torino bolji od Verone

Serija A

Nakon ove pobede Torino je sedmi na tabeli Serije A sa 36 bodova, dok je Verona na poziciji ispod, ali sa istim brojem bodova.

Fudbaleri Torina pobedili su na gostovanju Veronu sa 3:1 u 24. kolu Serije A.

Luka Toni je doneo prednost Veroni u 37. minutu golom sa penala, ali je gostujuća ekipa već početkom drugog poluvremena preokrenula rezultat.

Prvo je Ćiro Imobile izjednačio na 1:1 u 50. minutu, a samo tri minuta kasnije Alesio Čerči je doneo prednost Torinu. Konačan rezultat postavio je Omar El Kadouri u 61. minutu.

Poduhvat Ćerćija i Imobilea doneo je Torinu deseti bod u poslednjih pet kola i omogućio približavanje Interu na samo tri boda, pa nije isključeno da će se ekipa Nikole Maksimovića i Marka Vešović (obojica sedeli na klupi) boriti za plasman u Ligu Evrope.