ON JE APSOLUTNI KRALJ! Ibrahimović posle bombe: Čuo sam 'HOĆEMO ZLATANA'... i dao sam im ZLATANA! (VIDEO)

u svom prepoznatljivom stilu

Fenomenalni Zlatan Ibrahimović zablistao je na debiju u dresu Los Anđeles Galaksija.

Popularni Ibrakadabra nije mogao da zamisli bolji debi u MLS ligi. Bio je najzaslužniji što je njegov tim posle tri gola zaostatka stigao do neverovatnog preokreta protiv ekipe Los Anđelesa. Gubili su 3:0, a na kraju je bilo 3:4.

Zlatan je ušao u igru u 71. minutu utakmice i samo dva minuta igre bila su dovoljna sjajnom Šveđaninu da kupi navijače za ceo život. Postigao je gol za pamćenje. Sa preko 30 metara udaljenosti uhvatio je volej i lobovao golmana Los Anđelesa.

I tu nije bio kraj, pošto je švedski fudbaler novim pogotkom u nadoknadi vremena postao junak Galaksija samo pet dana pošto je stigao u klub iz Mančester Junajteda.

Ništa manje uzbudljivo nije bilo ni nakon meča, kada su usledile izjave neverovatnog Ibrahimovića.

"Čuo sam da navijači viču: Hoćemo Zlatana, hoćemo Zlatana. I dao sam im Zlatana. Dali su mi vetar u leđa, ja sam im se odužio", rekao je u svom stilu Ibra.

"Mogu da zamislim kako je sada našem protivniku - vodili su 3:0, a izgubili 3:4. Ali da su imali Zlatana, bilo bi obrnuto", rekao je Ibrahimović nakon meča.

Kurir sport, foto: Reuter