SAVOVA TERAPIJA DAJE REZULTAT: Partizan slavio i u Surdulici, SPEKTAKULARAN pogodak Asana! VIDEO

LING LONG superliga

Fudbaleri Partizana pobedili su večeras u Surdulici ekipu Radnika sa 2:0, u utakmici četvrtog kola Super lige Srbije.

1 / 4 Foto: Starsport

Partizan je upisao treću pobedu u sezoni u trenutno je četvrti na tabeli sa devet bodova, dok je Radnik na 11. poziciji sa tri boda.

Radnik je na početku utakmice, koja je odigrana po lošem vremenu, bio bolji i agresivniji, imao je i nekoliko dobrih prilika, ali nije uspeo da ih pretvori u gol. Partizan je nakon toga uspostavio kontrolu, ali bez pravih šansi.

Crno-beli su bili bolji u nastavku, a poveli su u 62. minutu preko Asana. Denis Stojković je sa leve strane ubacio loptu u kazneni prostor, a Asano je natrčao na nju i grudima je poslao u mrežu.

Konačan rezultat lepim golom u 90. minutu postavio je Sadik.

Partizan u narednom kolu dočekuje Indjiju, dok će Radnik gostovati Javoru.

Kraj!

90. minut - GOOOOOOOOL! Sadik pogađa i udvostručuje prednost Partizana!

87. minut - Žuti karton za Aleksandra Lutovca.

76. minut - Neverovatne šanse za Partizan. Probao je Sadik, pa Asano, pa Stojković, ali odličan je bio golman Kostić koji je branio nemoguće. Domaći su još u igri.

65. minut - Nova odlična prilika za Partizan! Ubacio je Stojković loptu u peterac, probao Sadik, pa Šćekić, ali lopta pogađa domaće igrače i odbija se u korner.

63. minut - Žuti karton Saša Zdjelar.

62. minut - GOOOOOOOL! Takuma Asano ubacuje loptu grudima u mrežu domaćina na centaršut Denisa Stojkovića!

59. minut - Umesto Filipa Stevanovića ušao je Denis Stojković.

57. minut - Najbolja šansa za Partizan na meču. Izbio je Šćekić sam ispred gola domaćina, ali golman Radnika spašava svoju mrežu i loptu šalje u korner.

56. minut - Žuti karton za Lukića zbog faula nad Brežančićem.

46. minut - U igru je ušao Đorđe Ivanović umesto povređeno Sejdube Sume.

46. minut - Počeo je drugi deo igre!

45. minut - Završen je prvi deo igre u Surdulici.

37. minut - Probao je Vitas sa više od 30 metara, lopta se odbila od zemlje, pa je golman domaćih izbacio u korner.

35. minut - Napada Partizan preko Sadika, ali šanse su jalove. Bez pravog udarca na gol domaćin.

29. minut - Prenos je nastavljen! Veliko nevreme zahvatilo je Surdulicu, ali utakmica se ne prekida.

18. minut - Prenos iz Surdulice je prekinut.

15. minut - Neverovatna greška Vitasa, Makarić je izbio sam ispred Popovića, ali je sjajno reagovao golman Partizana i spasao gol.

10. minut - Muke za odbranu Partizana, ali domaći nisu uspeli da iskoriste greške odbrane crno-belih!

4. minut - Prva prilika na meču. Probao je Sadik iz daljine, ali golman domaćina izbija loptu u korner.

1. minut - Utakmica je počela!

PARTIZAN (4-2-3-1): Popović, Lutovac, Vitas, Banjak, Brežančić, Šćekić, Zdjelar,Stevanović, Asano, Suma, Sadik.

RADNIK (4-2-3-1): Kostić, Đorđević, Stevanović, Kličak, Stojanović, Mitošević, Jović, Bogdanovski, Spasić, Lukić, Makarić.

Šef stručnog štaba crno-belih Savo Milošević ističe da će izuzetno važan biti pristup, voljni momenat u ekipi, kao i da su Surduličani ekipa koja svakome može da napravi problem:

’’Čeka nas teška utakmica. Očigledno da na gostovanjima imamo veliki problem kada je u pitanju naša igra. Imali smo celu nedelju da neke stvari ispravljamo, da neke stvari preciziramo. Dobra vest je da su svi spremni za sutrašnju utakmicu, sa malom rezervom kada je u pitanju Lazar Marković. On će putovati sa ekipom i videćemo da li ćemo ga koristiti, ali blizu je povratka na teren. Surduličani su iznenađujuće dobro startovali protiv Voždovca, onda su izgubili dve utakmice u kojima su imali dobar rezultat do pred kraj. I to govori u prilog tome da nas čeka protivnik koji je u stanju da napravi problem bilo kome. Mi jesmo dobijali utakmice u Surdulici, ali nikada nije bilo lako. Ako ne budemo imali pristup, voljni momenat kao na prošloj utakmici protiv Javora, imaćemo opet problem. Probaćemo sve slabosti koje ima Radnik da iskoristimo sutra.’’

Meč 4 .kola Linglong Super lige Srbije između Radnika i Partizana igra se u subotu 15.avgusta 2020.godine, sa početkom u 19:00 časova.