DOBAR START: Milunović srušio Kiprane

Kvalifikacije

Srbija u prvom meču kvalifikacija za Evriopsko prvenstvo pobedila sa 2:1

U prvom kolu devete grupe kvalifikacija za prvenstvo Evrope, mlada fudbalska reprezentacija Srbije, igrači do 21 godine, pobedila je u Gornjem Milanovcu selekciju Kipra rezultatom 2:1 (1:0).Izabranici selektora Radovana Ćurčića do prve pobede u kvalifikacijama stigli su pogocima Luke Milunovića u 41. i 47. minutu, dok je jedini pogodak za goste postigao Kirjaku u 65. minutu.Utakmica je na Gradskom stadionu u Gornjem Milanovcu odigrana bez prisustva publike, zbog kazne koja je izrečena našem mladom timu posle incidenata na utakmici protiv Engleske u Kruševcu.Narednu utakmicu reprezentacija Srbije igraće 11. novembra na Kipru, a četiri dana kasnije dočekaće selekciju Severne Irske. Pored Srbije i Kipra, u grupi 9 su još Italija, Belgija i Severna Irska.