PA OVO MOŽE SAMO U EMISIJI "Pusti brigu" na KURIR televiziji! Stanišićka oplela kolo u visokim potpeticama, evo kako se snašla!

Igra mala za sve pare

Stars -

Retko kada se neki domaćin emisije usudi da zaigra u studiju pred milionskim auditorijumom,ali to nije slučaj sa voditeljima televizije Kurir.

Ljiljana Stanišić nova je domaćica nedeljnog popodneva na Kurir televiziji "Pusti brigu", emisije koja se svake nedelje emituje od 17 časova i 10 minuta. Domaćica šoua napravila je pravu feštu u studiju.

Ljiljana igra kolo barabar sa pravim folkorašima
Ljiljana igra kolo barabar sa pravim folkorašimafoto: Nenad Kostić

Uz kulturno umetničko društvo "Milan Đ. Milićević" iz Ripnja oplela je kolo zajedno sa najmlađim folklorašima.

Ljiljana Stanišić, pusti brigu

Sa osmehom na licu i u štiklama Ljiljana je pokazala zavidno umeće u narodnim igrama.

Kako se naše TV lice snašlo i kako igra kolo imaćete priliku da vidite u šou. Ali to nije sve. Gledaoce kraj malih ekrana očekuju brojna iznenađenja, kvalitetna muzika i fenomenlani gosti.

Gosti su bili oduševljeni, a naročito njen kolega Dejan Šutanovac koji je sve posmatrao iz kuhinje gde je spremio razne đakonije.

Kako je sve šarenoliko izgledalo videćete već ove nedelje na Kurir televiziji od 17:10 minuta.