"TELO PAMTI" Skinula se Bogdana Ražnatović, evo kako izgleda posle dva porođaja! BOMBA (FOTO)

NEVEROVATNO

Stars -

Budući da je Bogdana Ražnatović 17. aprila rodila drugog sina, mnoge je iznenadilo to što je u rekodnom roku uspela da povrati devojačku liniju, pa izgleda kao da i nije bila trudna.

Veljko Ražnatović, Bogdana Ražnatović, porodilište

Naime, na društvenoj mreži Instagram osvanula je fotografija na kojoj Bogdana ponosno pozira u trava zelenom kupaćem kostimu koji joj stoji kao saliven.

Izgled Bogdane Ražnatović posle dva porođaja najbolji je dokaz tvrdnje da „telo pamti“.

Bogdana Ražnatović

Ona je kao tinejdžerka počela da trenira košarku i bila je deo juniorske reprezentacije Srbije koja je u Vukovaru 2013. godine osvojila bronzanu medalju na „Prvenstvu Evrope“.

Sa ekipom „Radivoje Korać“ dve godine kasnije osvojila titulu prvaka Srbije u košarci, a zatim je sa Koraćem bila i viceprvak „Ženske regionalne lige“ i finalista Kupa „Milan ‒ Ciga Vasojević“.

Zbog teške povrede je 2015. godine rešila da se povuče iz profesionalnog sporta nakon čega je upoznala sadašnjeg supruga Veljka Ražnatovića kome je podarila dva sina - Željka i Krstana.