Pevač Darko Lazić godinama je imao problem sa viškom kilograma, zbog čega je išao na operaciju želuca.

132132132132.jpg
Foto: ATAImages/Antonio Ahel

Od tada, on je sredio liniju, a sada se vratio treninzima, za šta je zaslužna njegova supruga Katarina Lazić.

Kaća je podelila na Instagram stori fotografiju iz teretane, nakon završenog treninga, gde ih vidimo u opuštenom izdanju, čupave i umorne od vežbanja.

- Gospodin nije raspoložen za slikanje, ali čisto da se zabeleži da se još neko vraća na treninge - napisala je Lazićka, a na slici vidimo pevača koji nije baš raspoložen.

whatsapp-image-20230921-at-14.31.54.jpg
Foto: Printscreen/Instagram

Poznato je da je Katarina vodi računa o svom telu i redovno ide na treninge, a sada je pokazala kako pozitivno utiče i na svog supružnika i trudi se da zajedno napreduju i rade na sebi.

Kurir/ Telegraf

Bonus video:

Darko Lazić samo suvozač Izvor: instagram/darkolazicofficial