Slušaj vest

Pevačica Olja Karleuša već dve decenije uživa u braku sa imućnim biznismenom Predragom, koji joj je pružio luksuzan život.

Ona je sada govorila o tome kako su se upoznali.

- Ja sam u jednom momentu života bila nezadovoljna dugom vezom i izašla sam sa drugaricom, sedeli smo u nekom lokalu. Stojimo u kružnom toku na Slaviji i moja drugarica kuka kako joj je loše, ja kažem: "Možeš li da prestaneš da kukaš i ja sam nezadovoljna, ali daće i meni Bog" i posle toga sam upoznala supruga. Posle mesec dana smo počeli da živimo zajedno i evo, 21 godinu smo zajedno - rekla je Olja u emisiji "Amidži šou".

Olja Karleuša Foto: Petar Aleksić

Kako je Olja ranije rekla, zbog Predraga je ostavila bivšeg i jedva čekala da večnost provede sa njim.

– Da, posle tri dana, raskinula sam odmah posle prvog viđanja sa Predragom. Kada sam otišla u Austriju na tih 13 dana on je meni rekao ‘molim te kada se vratiš da počnemo da živimo zajedno’ i to je tako krenulo. Svakome želim da pronađe srodnu dušu, mi smo pojeli tonu meda i tonu soli, prošli smo mnoge teške situacije zajedno. Ja pored deteta i supruga bolje prijatelje nemam. Ja mu kažem da on možda poznaje jake ljude, ali ako bi neko njemu nešto nažao učinio, ja mu kažem da je vojska mala koju bi ja silu upotrebila protiv tog nekog. On je zaista moja lepa polovina. Mi smo gradili i radili zajedno, on je taj zupčanik koji stvara, on je lokomotiva, a u kući ne možeš da imaš dve lokomotive, jer šta ćemo onda sa detetom, ja sam se okrenula detetu i zato sada imamo vaspitano dete. Suprug je vukao sve što je vezano za kuću, a da li su kočije ili konj nebitna je stvar, naš cilj je isti. Živimo u vremenu u kom su ljudi zaboravili da stvaraju zajedno, ulazimo u vezu sa tim ‘šta imaš’. Nas dvoje smo stvarali život zajedno, trudili se da se kalupimo i živimo kako mislimo da znamo – ispričala je pevačica svojevremeno.

Olja Karleuša Foto: A.Levajković, Printskrin/jutjub, Damir Dervisagic

Pevačica ne krije da oni ne žive od njene plate, već joj je suprug priuštio sav luksuz u kojem uživa.

- Ja od pevanja nisam živela, to je bio hobi od kog sam zarađivala fino. Nisam nikakav direktor, moj suprug je direktor firme – objasnila je Olja koja u svom vlasništvu ima hotel u popularnom skijalištu, te dodala da ne voli kada za nju kažu da se bogato udala.

Kurir.rs/Blic

 Emisija "Stars - Specijal":

STARS SPECIJAL EP57 Izvor: Kurir TV