• Astana, Singles W-C10-KAZ-12A
    Zolotareva, Alina 1 4 6 1 1 1 Yashina, Ekaterina 2 6 4 6 2 2
  • Thailand F10, Singles
    Wachiramanowong, Kittipong 0 5 3 0 0 Jung, Jason 2 7 6 2 2
  • Turkey F42, Singles
    Sichez, Romain 0 4 0 Dmitriev, Kirill 0 5 0
  • Iran F11, Singles
    Androic, Toni 07:30 Sobolta, Igor
  • Iran F11, Singles
    Mastrelia, Antonio 07:30 Mensurado, Vasco
  • Iran F11, Singles
    Cammarata, Alberto 07:30 Lizariturry, Juan
  • Iran F11, Singles
    Maccari, Federico 07:30 Musialek, Alexis
  • Thailand F10, Doubles
    Kaewsuto C / Sornbutnark W 1 6 5 1 Khunjan N / Navasirisomboon J 0 3 2 0
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-12A
    Khabibulina, Albina 1 6 1 1 Yepisheva, Anastasiya 0 3 3 0
  • Turkey F42, Singles
    Barbosa, Romain 0 5 0 Miedler, Lucas 0 5 0
  • Turkey F42, Singles
    Agabigun, Sarp 0 1 0 0 Silva, Frederico Ferreira 1 6 4 1
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Gaydarzhi, Ksenia 0 5 0 Stamatova, Julia 0 4 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Bizhukova, Tamara 0 0 0 0 0 Jani, Reka-Luca 2 6 6 2 2
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Lavrikova, Ekaterina 0 4 0 0 Kvatsabaia, Sofia 1 6 1 1
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Kyrpot, Olena 0 4 0 Arsova, Stefani 0 4 0
  • Kuwait F3, Singles
    Trubrig, Christian 1 6 1 Mitsuhashi, Junn 0 4 0
  • Turkey F42, Singles
    Becker, Richard 0 4 0 Plotniy, Andrei 0 2 0
  • Kuwait F3, Singles
    Pancaldi, Luca 0 0 2 0 Pulgar-Garcia, Jaime 1 6 2 1
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-12A
    Salimova, Sofia 0 1 0 Lazareva, Margarita 0 4 0
  • Cyprus F3, Singles
    Crepaldi, Erik 0 2 2 0 Carpen, Alexandru-Daniel 1 6 4 1
  • Cyprus F3, Singles
    Popovic, Bojan 0 2 3 0 Bortolotti, Marco 1 6 5 1
  • Cyprus F3, Singles
    Bois, Michael 1 6 4 1 Glancy, Daniel 0 4 5 0
  • Cyprus F3, Singles
    Miki, Pietro 0 4 0 Milushev, Plamen 0 2 0
  • Cyprus F3, Singles
    Clayton, Scott 0 3 0 Hovhannisyan, Mousheg 0 3 0
  • Kuwait F3, Singles
    Portales, Nino 0 1 0 Neuchrist, Maximilian 0 2 0
  • Thailand F10, Singles
    Sekiguchi, Shuichi 0 3 0 Uchiyama, Yasutaka 0 4 0
  • Cambodia F2, Doubles
    ITO Y / Mam V 0 1 0 GAO X / Ouyang B 1 6 1
  • Cambodia F2, Doubles
    Wang C-F / YI C-H 0 4 0 Kang B-K / Kim J H 0 4 0
  • Cambodia F2, Doubles
    Chung H / Lee D H 0 1 1 0 Kern R / Wagner S 1 6 0 1
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-12A
    Bryzgalova, Yulia 0 0 Lysakova, Antonina 0 0
  • Cyprus F3, Singles
    Kyratzis, Sergis 08:35 Mikos, Konstantinos
  • Cyprus F3, Singles
    Jecan, Mircea-Alexandru 08:45 Neykov, Andreas
  • Cyprus F3, Singles
    Efstathiou, Menelaos 08:45 Gabb, Richard
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Morgina, Anna 09:00 Sanchez-Quintanar, Cristina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sills, Savannah 09:00 Cavaday, Naomi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mikulskyte, Justina 09:00 Kharchenko, Anastasia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Cepelyte, Agne 09:00 Abou Zekry, Ola
  • Egypt F34, Singles
    Pospisil, Jaroslav 09:00 Smola, Maciej
  • Egypt F34, Singles
    Hossam, Karim 09:00 Cias, Pawel
  • Egypt F34, Singles
    LO Priore, Pierdanio 09:00 Satral, Jan
  • Egypt F34, Singles
    Drzewiecki, Karol 09:00 Jedruszczak, Mikolaj
  • Iran F11, Singles
    Klec, Ivo 09:00 Luetjen, Jonas
  • Iran F11, Singles
    Kekez, Duje 09:00 Galoppini, Davide
  • Iran F11, Singles
    Descotte, Matias Franco 09:00 Kocyla, Arkadiusz
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-12A
    Lyukshinova, Elisabeth 09:05 Novoselova, Polina
  • Turkey F42, Singles
    Bodmer, Adrian 09:10 Popko, Dmitry
  • Turkey F42, Singles
    Badanov, Dmytro 09:10 Erguden, Baris
  • Turkey F42, Singles
    Vorster, Tucker 09:10 Choinski, Jan
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Adamescu, Cristina 09:10 Gulman, Yasmin
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Konig, Pia 09:10 Eraydin, Basak
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Skamlova, Chantal 09:10 Primorac, Iva
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Fontana, Kim 09:10 Gjorcheska, Lina
  • Kuwait F3, Singles
    Hemery, Calvin 09:10 Geerts, Michael
  • Turkey F42, Singles
    Marti, Yann 09:15 Mugevicius, Lukas
  • Turkey F42, Singles
    Altuna, Tuna 09:15 Mugevicius, Lukas
  • Thailand F10, Doubles
    Isarow P / Kadchapanan N 09:20 Burapharitta P / Prahmanee G
  • Thailand F10, Doubles
    Benjasupawan N / Hobbs R 09:25 Grills J / Uchida K
  • Cyprus F3, Singles
    Barry, Sam 09:30 Salviato, Francesco
  • Tunisia F9, Singles
    Merunka, Stefan 09:30 Perret, Loic
  • Tunisia F9, Singles
    Gaspar Murta, Andre 09:30 Hoyt, Evan
  • Tunisia F9, Singles
    Domingues, Joao 09:30 Jaensch-Mueller, Vincent
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Arcangioli, Manon 09:30 Roemer, Charlotte
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    BEN Abdallah, Yasmine 09:30 Versteeg, Kelly
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Noe, Julie 09:30 Touly, Carla
  • Cambodia F2, Doubles
    LIU S-F / Yang T-H 09:35 CHO S-J / Lim Y-K
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-12A
    Grinchishina A / Klyueva E 09:35 Antonova E / Pogrebnyak V
  • Cyprus F3, Singles
    Simon, Tobias 09:40 Pervolarakis, Michail
  • Kuwait F3, Singles
    Tabrizi, Keivon 09:40 Smethurst, Daniel
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-12A
    Rudakova, Anastasia 09:55 Kalimullina, Ralina
  • Kuwait F3, Singles
    De Loore, Joris 10:00 Sayed Hashim, Dawood
  • Cyprus F3, Singles
    Chrysochos, Petros 10:05 Chadaj, Adam
  • Cyprus F3, Singles
    Goldengoren, Tal 10:10 Rizzuti, Giovanni
  • Cyprus F3, Singles
    Nejedly, Pavel 10:10 Zhang, Zhizhen
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Reddy, Snehadevi S 10:30 Sherif, Mayar
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Toljan, Janina 10:30 Mikheeva, Alina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Van Dijkman, Inger 10:30 Lukic, Vojislava
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Tatachar Venugopal, Dhruthi 10:30 Pinto, Giorgia
  • Egypt F34, Singles
    Jakob, Florian 10:30 Uzhylovsky, Vladimir
  • Egypt F34, Singles
    Salaba, Libor 10:30 Bonadio, Riccardo
  • Egypt F34, Singles
    AL Taweel, Issam 10:30 Osama, Mazen
  • Egypt F34, Singles
    Vucic, Ilija 10:30 Safwat, Mohamed
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-12A
    Kerimbayeva K / Yashina E 10:35 Parshina Y / Zolotareva A
  • Turkey F42, Singles
    Woerner, Paul 10:40 Tsivadze, George
  • Turkey F42, Singles
    Ilkel, Cem 10:40 Altmaier, Daniel
  • Turkey F42, Singles
    Yurtacan, Efe 10:40 Safiullin, Roman
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Hering, Katharina 10:40 Svinos, Angelique
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Prati, Federica 10:40 Aksu, Ayla
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Buzean, Diana 10:40 Topsel, Muge
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Anil, Cemre 10:40 Sliusar, Kateryna
  • Kuwait F3, Singles
    Bossel, Adrien 10:40 Davids, Chevaan
  • Turkey F42, Singles
    Weissborn, Tristan-Samuel 10:45 Lootsma, Niels
  • Cyprus F3, Singles
    Bulis, Mor 11:00 Ruppli, Andrew
  • Tunisia F9, Singles
    Ghorbel, Anis 11:00 Ghedin, Nicola
  • Tunisia F9, Singles
    Vivero Gonzalez, Pablo 11:00 Perez Sanz, David
  • Tunisia F9, Singles
    BEN Hassen, Ameur 11:00 Giacalone, Omar
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Liebens, Klaartje 11:00 D Oliveira, Eden
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Rubini, Stefania 11:00 Caregaro, Martina
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Oyen, Sofie 11:00 Boulter, Katie
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-12A
    Salimova S / Vaynberg S 11:05 Bryzgalova Y / Lazareva M
  • Cyprus F3, Singles
    Serdarusic, Nino 11:10 Djere, Laslo
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-12A
    Tolibova S / Zubkova A 11:25 Khabibulina A / Merenkova P
  • Kuwait F3, Singles
    Ortega-Olmedo, Roberto 11:30 Inui, Yuichiro
  • Cyprus F3, Singles
    Ioannides, Constantinos 11:35 Dubail, Julien
  • Cyprus F3, Doubles
    Bortolotti M / Crepaldi E 12:00 Asvestas M / Christoforou C
  • Cyprus F3, Doubles
    Mihaylov K / Neykov T 12:00 Dyakonov S / Miki P
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Stojanovic, Nina 12:00 Kocher, Imane
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Zakarlyuk, Marianna 12:00 Jaeger, Corina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Totka, Naomi 12:00 Alves Valle, Marcela
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Curovic, Tamara 12:00 Giovine, Claudia
  • Egypt F34, Singles
    Jomby, Tom 12:00 Jankovic, Miki
  • Egypt F34, Singles
    Sabry, Sherif 12:00 Maamoun, Karim-Mohamed
  • Egypt F34, Singles
    Ridout, Robbie 12:00 Schonenberg, Tom
  • Egypt F34, Singles
    Garzelli, Francesco 12:00 Gille, Sander
  • Turkey F42, Singles
    Mylokostov, Denys 12:10 Basic, Mirza
  • Turkey F42, Singles
    Yalcinkale, Barkin 12:10 Liniger, Jannis
  • Turkey F42, Singles
    Celikbilek, Altug 12:10 Karlovskiy, Evgeny
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Gorgodze, Ekaterine 12:10 Daniel, Jaeda
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Rose, Malika 12:10 Han, Sung-Hee
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Ciraolo, Vincenza 12:10 Haas, Sina
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Wikkerink, Janneke 12:10 Fomina, Alona
  • Turkey F42, Singles
    Griekspoor, Scott 12:15 Obert, Adrian
  • Cyprus F3, Doubles
    Campbell N / Efstathiou M 12:30 Barry S / O'Hare D
  • Iran F11, Doubles
    Lizariturry J / Vervoort M 12:30 Hossein Zade M / Mohazebnia M
  • Iran F11, Doubles
    Esmail Yazdi H / Esmail Yazdi H 12:30 Fornell-Mestres M / Neubau M
  • Tunisia F9, Singles
    Jankovits, Yannick 12:30 Escoffier, Antoine
  • Tunisia F9, Singles
    Mladenov, Vasil 12:30 Grenier, Hugo
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Husaric, Anita 12:30 Peddi Reddy, Sri Vaishnavi
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Orlova, Natalia 12:30 Quattrone, Chiara
  • Sousse, Doubles W-C10-TUN-07A
    Horvat I / Raszkiewicz E 12:30 Fedosenkova G / Franze C
  • Iran F11, Doubles
    Dabiri A / Nadaf H R 12:30 Muller A / Rakotomalala M
  • Cyprus F3, Doubles
    Bois M / Glancy D 12:40 Mihailovski A / Pervolarakis M
  • Kuwait F3, Doubles
    Haenle P / Pulgar-Garcia J 13:00 Gohlke D / Trubrig C
  • Kuwait F3, Doubles
    Giacomelli L / Tabrizi K 13:00 Hemery C / Vanneste J
  • Kuwait F3, Doubles
    Kaelin Y / Stucker R 13:00 Al-Qallaf A / Hallak T
  • Kuwait F3, Doubles
    Cappeau G / Portales N 13:00 Neuchrist M / Wirlend D
  • Cyprus F3, Doubles
    Barraco N / Rizzuti G 13:30 Baghdatis P / Hadjistyllis S
  • Cyprus F3, Doubles
    Hovhannisyan M / Jecan M-A 13:30 Kyratzis S / Popovic B
  • Cyprus F3, Doubles
    Chrysochos P / Serdarusic N 13:30 Carpen A-D / Chadaj A
  • Turkey F42, Doubles
    Barbosa R / Silva F F 13:40 Dmitriev K / Plotniy A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-43A
    Arsova S / Georgieva N 13:40 Gjorcheska L / Konig P
  • Sousse, Doubles W-C10-TUN-07A
    Arcangioli M / Partaud M 14:00 D'Oliveira E / Parrizas-Diaz N
  • Sousse, Doubles W-C10-TUN-07A
    Intert A / Verster N 14:00 Boulter K / Simpson J
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-43A
    Jani R-L / Stamatova J 14:00 Lavrikova E / Prati F
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-43A
    Gaydarzhi K / Skamlova C 14:00 Buzean D / Gulman Y
  • Tunisia F9, Doubles
    Giacalone O / Gjomarkaj M 14:00 Marcan D / Onishi K
  • Tunisia F9, Doubles
    BEN Hassen A / Ghorbel A 14:00 Ribeiro Navarrete S / Vivero Gonzalez P
  • Chile F8, Singles
    Rivera-Aranguiz, Guillermo 14:00 Makiguchi, Ryusei
  • Chile F8, Singles
    Saez, Juan Carlos 14:00 Garces, Felipe
  • Chile F8, Singles
    Arreche, Nicolas Alberto 14:00 Villanueva, Gonzalo
  • Cyprus F3, Doubles
    Cuzdriorean R / Koutrouzas C 14:10 Milushev P / Neykov A
  • Tunisia F9, Doubles
    Gooch D / Marsalek J 14:30 Domingues J / Gaspar Murta A
  • Domincan Republic F1, Singles
    Bernardi, Pedro 15:00 Escobar, Felipe
  • Domincan Republic F1, Singles
    Kohen, Alan 15:00 Echazu, Mauricio
  • Domincan Republic F1, Singles
    Monteiro, Thiago Moura 15:00 Miro, Antonio
  • Domincan Republic F1, Singles
    Moutet, Corentin 15:00 De Paula, Fabiano
  • Brazil F15, Singles
    Neis, Fabricio 15:00 Severino, Carlos Eduardo
  • Brazil F15, Singles
    Dias, Marcos Vinicius DA Silva 15:00 Doria, Luciano
  • Brazil F15, Singles
    Romboli, Fernando 15:00 Vilella Martinez, Mario
  • Brazil F15, Singles
    Casanova, Hernan 15:00 Kicker, Nicolas
  • Tunisia F9, Doubles
    Munoz-Abreu J / Perez Sanz D 15:30 Cooper J / Merunka S
  • Chile F8, Singles
    Podlipnik-Castillo, Hans 15:30 De Gregorio, Nicolas Alejandro
  • Chile F8, Singles
    Paz, Juan Pablo 15:30 Sanchez, Rodrigo
  • Chile F8, Singles
    Ameal, Juan Ignacio 15:30 Aguilar, Jorge
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Neffa De Los Rios, Ana Paula 16:00 Quiceno, Valerie
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Brogan, Anna 16:00 Perez-Garcia, Paula Andrea
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Guimaraes Bueno, Flavia 16:00 Lucero, Carla
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Morozova, Alexandra 16:00 Ferrero, Melina
  • Domincan Republic F1, Singles
    Van Der Duim, Antal 16:30 Vasilyev, Ilya
  • Domincan Republic F1, Singles
    Lazov, Alexander 16:30 Galarza, Juan Ignacio
  • Domincan Republic F1, Singles
    Beretta, Duilio 16:30 Kirkman, William
  • Domincan Republic F1, Singles
    Felix, Jesus Francisco 16:30 Smith, Connor
  • Brazil F15, Singles
    Behar, Ariel 16:30 Buchhass, Matias Rodolfo
  • Brazil F15, Singles
    Dutra DA Silva, Daniel 16:30 Civita-Telles, Leonardo
  • Brazil F15, Singles
    Brandao, Filipe 16:30 Sorgi, Joao Pedro
  • Chile F8, Singles
    Matute, Juan Manuel 17:00 Saavedra-Corvalan, Cristobal
  • Chile F8, Singles
    Sborowitz, Matias 17:00 Malla, Bastian
  • Chile F8, Doubles
    Bruna E / Stuardo F 17:00 Dischinger E / Guerses G
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Zeballos, Noelia 17:30 Monroy, Yuliana
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Rizzolo, Kayla 17:30 Bosio, Victoria
  • Bogota, Doubles W-C10-COL-03A
    Ferrero M / Lucero C 18:00 Becerra A M / Silva Aragon C M
  • Bogota, Doubles W-C10-COL-03A
    Mina B / Morozova A 18:00 Guarachi A / Neffa De Los Rios A P
  • Brazil F15, Doubles
    Neis F / Romboli F 18:00 Dias M / Severino C
  • Chile F8, Doubles
    Kestelboim M / Ugarte B 19:00 Ameal J I / Sanchez R
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Koch-Benvenuto, Andrea 19:00 Alzate Esmurzaeva, Anna Katalina
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Aguirri, Camila 19:00 Perez Garcia, Maria Paulina
  • Chile F8, Doubles
    Gennaro D / Navarro S 19:00 PAZ J P / Portmann L
  • Chile F8, Doubles
    Torre E A / Villanueva G 19:00 Lipovsek Puches T / Makiguchi R
  • Bogota, Doubles W-C10-COL-03A
    Brogan A / Herazo Gonzalez M F 19:30 Rescaldani F / Zeballos Melgar N
  • Bogota, Doubles W-C10-COL-03A
    Arciniegas L D / Monsalve D 19:30 Bosio V / Roldan D
  • Domincan Republic F1, Doubles
    Groen S / Van Der Duim A 19:30 Gandini K M / Gastien E G
  • Domincan Republic F1, Doubles
    De Paula F / Monteiro T 19:30 Lazov A / Sillanpaa H
  • Domincan Republic F1, Doubles
    Alcaraz Ivorra A / Miro A 19:30 Bernardi P / Smith C
  • Domincan Republic F1, Doubles
    Sendegeya A / Vasilyev I 19:30 Echazu M / Surreaux A
  • Brazil F15, Doubles
    Dutra DA Silva D / Sorgi J P 19:30 Gutierrez O J / Kicker N
  • Brazil F15, Doubles
    Buchhass M R / Iriarte T 20:00 Barroetavena M / Doria L
  • Brazil F15, Doubles
    Civita-Telles L / Vilella Martinez M 20:00 Casanova H / Ficovich J P
  • Brazil F15, Singles
    Matos, Rafael 22:00 Oliveira, Marlon

oborio rekorrd

Felps najtrofejniji sportista u istoriji OI

Ostali sportovi

Autor:

Felps, osvajač osam zlatnih medalja pre četiri godine u Pekingu, pretekao je dosadašnju rekorderku, rusku gimnastičarku Larisu Latinjinu, koja je između 1956. i 1964. godine osvojila 18 olimpijskih trofeja

Navikao na uspeh: Majkl Felps

Navikao na uspeh: Majkl Felps

LONDON - Američki plivač Majkl Felps postao je sportista sa najviše trofeja u istoriji Olimpijskih igara pošto je večeras kao član pobedničke štafete na 4x200 metara osvojio ukupno 19. odličje.

Felps, osvajač osam zlatnih medalja pre četiri godine u Pekingu, pretekao je dosadašnju rekorderku, rusku gimnastičarku Larisu Latinjinu, koja je između 1956. i 1964. godine osvojila 18 olimpijskih trofeja.

Legendarni Amerikanac izjednačio se sa Latinjinom osvojivši srebro na 200 metara leptir, a posle manje od sata vratio se u bazen i dokopao se zlatnog, rekordnog odličja predvodeći nacionalnu štafetu na 4x200 metara, koja je trijumfovala ispred Francuske i Kine.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (1)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • Mare

    Mare

    Bilo bi korektno da napisete da on ne ide na antidoping kontrolu kao ostali osvajaci medalja te stoga te medalje nemaju ama bas nikakav legitimitet. A tek kad se uzme u obzir kakva masinerija radi za njega, pa i da ode na antidoping kontrolu bio bi OK jer ce se tek za desetak godina saznati sta americki sportisti uzimaju sada.

    10 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Šešelj je prilika da se Srbija obračuna s prošlošću Bakir Izetbegović, član Predsedništva BiH

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!