• Iran F11, Doubles
    Lizariturry J / Vervoort M 12:30 Hossein Zade M / Mohazebnia M
  • Iran F11, Doubles
    Esmail Yazdi H / Esmail Yazdi H 12:30 Fornell-Mestres M / Neubau M
  • Iran F11, Doubles
    Dabiri A / Nadaf H R 12:30 Muller A / Rakotomalala M
  • Iran F11, Doubles
    Anand K / Sharma A 12:30 Jotovski T / Kekez D
  • Iran F11, Doubles
    Schoerner L K / Schutt L 12:30 Mensurado V / Musialek A
  • Tunisia F9, Singles
    Zapata Miralles, Bernabe 1 0 6 1 1 Giacalone, Omar 1 6 3 5 1
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Touly, Carla 1 7 3 1 Herdzelas, Dea 0 6 2 0
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Drew J / Stadler N 2 6 3 10 2 2 Abou Zekry O / Kharchenko A 1 3 6 8 1 1
  • Egypt F34, Doubles
    Cias P / Jedruszczak M 2 1 6 13 2 2 Petrovic D / Vucic I 1 6 3 11 1 1
  • Cyprus F3, Doubles
    Bortolotti M / Crepaldi E 2 6 6 2 2 Bois M / Glancy D 0 1 4 0 0
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Reddy S S / Tatachar Venugopal D 1 6 3 1 Giovine C / Toljan J 1 0 6 1
  • Egypt F34, Doubles
    Salaba L / Satral J 1 7 2 1 Borella F / Kadry K 0 5 0 0
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-43A
    Gaydarzhi K / Skamlova C 1 6 4 11 1 1 Gorgodze E / Kvatsabaia S 2 1 6 13 2 2
  • Sousse, Doubles W-C10-TUN-07A
    Arcangioli M / Partaud M 2 6 6 2 2 Boulter K / Simpson J 0 1 4 0 0
  • Turkey F42, Doubles
    Dmitriev K / Plotniy A 1 6 1 7 1 1 Miedler L / Weissborn T-S 2 4 6 10 2 2
  • Tunisia F9, Doubles
    Jeppesen O R / Soendergaard S F 1 6 1 1 Dzhavakian Y / Mladenov V 0 2 4 0
  • Egypt F34, Doubles
    Cagnina J / Gille S 0 2 0 Uzhylovsky V / Zielinski J 0 0 0
  • Tunisia F9, Doubles
    Ghedin N / Margaroli L 0 0 0 Bettles A / Hoyt E 0 1 0
  • Tunisia F9, Doubles
    Munoz-Abreu J / Perez Sanz D 0 0 0 Marcan D / Onishi K 0 1 0
  • Sousse, Doubles W-C10-TUN-07A
    Horvat I / Raszkiewicz E 15:00 Herdzelas D / Husaric A
  • Sousse, Doubles W-C10-TUN-07A
    Oyen S / Wessel A 15:00 Balducci A / Caregaro M
  • Chile F8, Singles
    Paz, Juan Pablo 15:00 Arreche, Nicolas Alberto
  • Chile F8, Singles
    Malla, Bastian 15:00 Aguilar, Jorge
  • Chile F8, Doubles
    Ameal J I / Sanchez R 15:00 Torre E A / Villanueva G
  • Sousse, Doubles W-C10-TUN-07A
    Bonic B / Korashvili O 15:10 Touly C / Versteeg K
  • Domincan Republic F1, Singles
    Van Der Duim, Antal 16:00 Escobar, Felipe
  • Domincan Republic F1, Singles
    Galarza, Juan Ignacio 16:00 Echazu, Mauricio
  • Domincan Republic F1, Singles
    Beretta, Duilio 16:00 Smith, Connor
  • Domincan Republic F1, Singles
    Monteiro, Thiago Moura 16:00 De Paula, Fabiano
  • Chile F8, Singles
    Podlipnik-Castillo, Hans 16:30 Rivera-Aranguiz, Guillermo
  • Chile F8, Singles
    Saez, Juan Carlos 16:30 Saavedra-Corvalan, Cristobal
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Brogan, Anna 16:30 Lucero, Carla
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Morozova, Alexandra 16:30 Bosio, Victoria
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Koch-Benvenuto, Andrea 18:00 Perez Garcia, Maria Paulina
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Quiceno, Valerie 18:00 Monroy, Yuliana
  • Chile F8, Doubles
    Bruna E / Stuardo F 19:00 PAZ J P / Portmann L
  • Brazil F15, Singles
    Buchhass, Matias Rodolfo 19:00 Neis, Fabricio
  • Brazil F15, Singles
    Civita-Telles, Leonardo 19:00 Brandao, Filipe
  • Brazil F15, Singles
    Vilella Martinez, Mario 19:00 Kicker, Nicolas
  • Domincan Republic F1, Doubles
    Groen S / Van Der Duim A 19:30 Lazov A / Sillanpaa H
  • Domincan Republic F1, Doubles
    Bernardi P / Smith C 19:30 Echazu M / Surreaux A
  • Bogota, Doubles W-C10-COL-03A
    Mina B / Morozova A 19:30 Bosio V / Roldan D
  • Brazil F15, Doubles
    Buchhass M R / Iriarte T 20:30 Civita-Telles L / Vilella Martinez M
  • Brazil F15, Singles
    Matos, Rafael 22:00 Dias, Marcos Vinicius DA Silva
  • Brazil F15, Doubles
    Neis F / Romboli F 23:30 Gutierrez O J / Kicker N

Plivanje

Najdanovska bez polufinala

Ostali sportovi

Najdanovski je imala poslednje, osmo vreme, u svojoj kvalifikacionoj grupi, od 57.45 sekundi

Miroslav Najdanovski, Sangaj,

Srpska plivačica Miroslava Najdanovski nije uspela da se plasira u polufinale Olimpijskih igara u disciplini 100 metara slobodno. 

Najdanovski je imala poslednje, osmo vreme, u svojoj kvalifikacionoj grupi, od 57.45 sekundi. Njeno vreme bilo je za četiri sekunde sporije od onog koje je postavila Đi Tang, od 53.28 sekunde, koja je bila najbolja u kvalifikacijama. U konkurenciji 50 takmičara srpska plivačica je imala 35. vreme.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (1)

Pošaljite komentar 

Poslednji komentar

  • dr.d

    dr.d

    Koliko su kostale olimpijski komitet i ovu jadnu drzavu:Higl,Najdanovski,Sekaric....Biti zadnji u kvalifikacijama to je stvarno veliki uspeh...

    0 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Odbijao sam da budem ministar u prethodnim vladama, ali premijer kaže da sledeći put neću moći da odbijem Dragan Marković Palma, predsednik JS

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!