• Korea F5, Doubles
    Kikuchi G / Takeshima S 06:00 NAM J S / Noh S-W
  • Gimcheon, Doubles W-C10-KOR-04...
    HAN S-H / Kim N R 0 4 5 0 Hong S-Y / Kim S-J 1 6 5 1
  • Tsukuba, Singles W-C25-JPN-02A
    Jang, SU Jeong 0 3 0 Plipuech, Peangtarn 0 2 0
  • Tsukuba, Singles W-C25-JPN-02A
    Lee, So-Ra 0 3 0 Lee, Ya-Hsuan 0 4 0
  • Israel F10, Singles
    Johnson, Eric 09:00 Elia, Alon
  • Israel F10, Singles
    Song, Evan 09:00 Kobelt, Peter
  • Israel F10, Doubles
    Chaplin J / Mclachlan B 09:00 Kanar J / Rousset E
  • Tsukuba, Doubles W-C25-JPN-02A
    LEE Y-H / Ninomiya M 09:30 Lertpitaksinchai N / Plipuech P
  • Mamaia, Singles W-C25-ROU-02A
    Bogdan, Ana 09:30 Dascalu, Nicoleta
  • Serbia F10, Singles
    Bortolotti, Marco 10:00 Petrovic, Danilo
  • Romania F14, Singles
    Dima, Dragos 10:00 Boluda-Purkiss, Carlos
  • Poertschach, Singles W-C10-AUT...
    Bouzkova, Marie 10:00 Muchova, Karolina
  • Austria F9, Singles
    Popko, Dmitry 10:00 Miedler, Lucas
  • Engis, Singles Qualifying W-C1...
    Audenaert, Eline 10:00 Swaans, Charlotte
  • Engis, Singles Qualifying W-C1...
    Luttikhuis, Nikki 10:00 Moradian, Soraya
  • Engis, Singles Qualifying W-C1...
    Andronache, Adriana Maria 10:00 Lampla, Louise
  • Belgium F13, Singles Qualifyin...
    Guyot, Valentin 10:00 Achondo, Gonzalo
  • Belgium F13, Singles Qualifyin...
    Taylor, Adam 10:00 Heine, Thomas
  • Belgium F13, Singles Qualifyin...
    De Goeijen, Bobbie 10:00 Calzi, Raphael
  • Russia F7, Singles Qualifying
    Galkin, Anton 10:30 Perunov, Igor
  • Russia F7, Singles Qualifying
    Reshetnikov, Vitali 10:30 Komarov, Kirill
  • Russia F7, Singles Qualifying
    Surchenko, Dmitry 10:30 Sakhabutdinov, Renat
  • Russia F7, Singles Qualifying
    Smalyanyy, Filipp 10:30 Chepelev, Alexandr
  • Russia F7, Singles Qualifying
    Kozyukov, Vitaly 10:30 Korolev, Vladimir
  • Tunisia F20, Singles
    Kuzmanov, Dimitar 10:30 Dougaz, Aziz
  • Tunisia F20, Singles
    Perez Sanz, David 10:30 Kilani, Majed
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Kazionova, Ekaterina 10:30 AL Nabhani, Fatma
  • Mamaia, Singles W-C25-ROU-02A
    Marfutina, Maria 11:00 Dinu, Cristina
  • Rotterdam, Singles W-C10-NED-0...
    Grammatikopoulou, Valentini 11:00 Pirazhenka, Sviatlana
  • Romania F14, Singles
    Leonardi, Filippo 11:30 Vilella Martinez, Mario
  • Poertschach, Singles W-C10-AUT...
    Cuk, Pia 11:30 Grabher, Julia
  • Austria F9, Singles
    Trinker, Bastian 11:30 Brunner, Pascal
  • Koper, Singles W-C10-SLO-02A
    Radanovic, Dejana 11:30 Estable, Julieta
  • Engis, Singles Qualifying W-C1...
    Moradian, Sheila 11:30 Hendrickx, Lola
  • Engis, Singles Qualifying W-C1...
    Mareen, Axana 11:30 Casteleyn, Emily
  • Engis, Singles Qualifying W-C1...
    Crombez, Elien 11:30 Garcia Gausi, Marta
  • Belgium F13, Singles Qualifyin...
    Saive, Thibault 11:30 Pashayan, Daniel
  • Belgium F13, Singles Qualifyin...
    Mathieu, Julien 11:30 Munafo, Pedro
  • Belgium F13, Singles Qualifyin...
    Barros Troncoso, Marcelo Ignacio 11:30 Taylor, Jason
  • India F11, Singles
    Bisht, Ronit Singh 12:00 Nagal, Sumit
  • Poland F3, Singles
    Michon, Axel 12:00 Kolar, Zdenek
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Borecka, Martina 12:00 Alexandrova, Ekaterina
  • Russia F7, Singles Qualifying
    Kaiser, Maximilian 12:00 Polonskiy, Ilya
  • Russia F7, Singles Qualifying
    Saveliev, Andrey 12:00 Kravtsov, Maxim
  • Russia F7, Singles Qualifying
    Kalinin, Ivan 12:00 Davydov, Ivan
  • Russia F7, Singles Qualifying
    Mnushkin, Dmitry 12:00 Galyamov, Mikhail
  • Russia F7, Singles Qualifying
    Khomentovskiy, Matvey 12:00 Kachanovskiy, Vitaly
  • Woking, Singles W-C25-GBR-01A
    Golubic, Viktorija 12:00 Dunne, Katy
  • Woking, Doubles W-C25-GBR-01A
    Giovine C / Papamichail D 12:00 Jegiolka J / Marcinkevica D
  • Netherlands F6, Singles
    Maden, Yannick 12:30 Lestienne, Constant
  • Engis, Singles Qualifying W-C1...
    Pitak, Aleksandra 13:00 Kimmelmann, Julia
  • Engis, Singles Qualifying W-C1...
    Smirnova, Victoria 13:00 Chitdara, Phonexay
  • Engis, Singles Qualifying W-C1...
    Pitak, Katarzyna 13:00 Janssen, Chanel
  • Germany F13, Singles
    Sieber, Marc 13:00 Masur, Daniel
  • Belgium F13, Singles Qualifyin...
    Van Der Linden, Lennert 13:00 Seyler, Nathaniel
  • Belgium F13, Singles Qualifyin...
    Fillee, Adrien 13:00 Mkrtchyan, Ashot
  • Belgium F13, Singles Qualifyin...
    Dhoe, Benjamin 13:00 Neveux, Arnaud
  • Caslano, Singles W-C10-SUI-01A
    Brescia, Georgia 13:00 Wacanno, Eva
  • Poland F3, Singles
    Michalicka, Marek 13:30 Kapas, Andriej
  • Russia F7, Singles Qualifying
    Polyakov, Vladimir 13:30 Inno, Hendrik
  • Russia F7, Singles Qualifying
    Shchaya-Zubrov, Pavel 13:30 Razmaitov, Timur
  • Russia F7, Singles Qualifying
    Pokotilov, Boris 13:30 Lusti, Oskar
  • Russia F7, Singles Qualifying
    Smirnov, Nikita 13:30 Karusevich, Vladimir
  • Russia F7, Singles Qualifying
    Boborykin, Alexander 13:30 Skripkin, Timofey
  • Manerbio, Italy
    Munoz-De La Nava, Daniel 13:30 Volandri, Filippo
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Lehnert, Katharina 14:00 Teichmann, Jil Belen
  • Gabon F1, Singles
    Vorster, Tucker 14:00 Escoffier, Antoine
  • Switzerland F4, Singles
    Coria, Federico 14:00 Diez, Steven
  • Rotterdam, Singles W-C10-NED-0...
    Oyen, Sofie 14:00 Ewijk, Chayenne
  • Belgium F12, Singles
    Lama, Gonzalo 14:00 Hoang, Antoine
  • Germany F13, Singles
    Urrutia Fuentes, Laslo 14:30 Jahn, Jeremy
  • Engis, Singles Qualifying W-C1...
    Pesch, Sharon 14:30 Dishkova, Hristina
  • Engis, Singles Qualifying W-C1...
    Engelmann, Jil Nora 14:30 Pierard, Maud
  • Engis, Singles Qualifying W-C1...
    Smirnova, Anastasia 14:30 Cuypers, Dorien
  • Belgium F13, Singles Qualifyin...
    Pechkin, Andrey 14:30 Jaensch-Mueller, Phil
  • Belgium F13, Singles Qualifyin...
    Plaza, Marcelo 14:30 Peralta-Tello, Eduardo
  • Belgium F13, Singles Qualifyin...
    Pauwels, Maxime 14:30 Harris, Billy
  • Manerbio, Italy
    Giustino, Lorenzo 14:50 Kuznetsov, Andrey
  • Poland F3, Doubles
    Eriksson M / Windahl D 15:00 Majchrowicz A / Zielinski J
  • Russia F7, Singles Qualifying
    Resnyanskiy, Dmitry 15:00 Voronin, Dimitriy
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Brouleau, Lou 15:00 Gaydarzhi, Ksenia
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Stamatova, Julia 15:00 Sezer, Melis
  • Turkey F34, Singles
    Ilkel, Cem 15:00 Niesten, Miliaan
  • Turkey F34, Singles
    Ocleppo, Julian 15:00 Konecny, Michal
  • Gabon F1, Singles
    Scholtz, Nicolaas 15:30 Pulgar-Garcia, Jaime
  • New Haven, USA, Doubles
    Chuang C-J / Liang C 16:00 Goerges J / Hradecka L
  • Cakovec, Singles W-C10-CRO-09A
    Coopersmith, Nicole 16:00 Pantuckova, Gabriela
  • Engis, Singles Qualifying W-C1...
    Coppola, Claudia 16:00 Starostoyants, Stanislava
  • Engis, Singles Qualifying W-C1...
    Kremer, Dana 16:00 Salzburg, Jule
  • Tunisia F20, Doubles
    Kuzmanov D / Perez Sanz D 16:00 Dyke J / Torre E A
  • Netherlands F6, Singles
    Vatutin, Alexey 16:00 Barry, Sam
  • Belgium F12, Singles
    Netuschil, Marvin 16:00 Geens, Clement
  • Belgium F13, Singles Qualifyin...
    Ramiaramanana, Lofo 16:00 Pipere, Joris
  • Belgium F13, Singles Qualifyin...
    Van Beirendonck, Gilles 16:00 Jaensch-Mueller, Vincent
  • Egypt F28, Singles
    Jankovits, Yannick 16:30 Bonzi, Benjamin
  • Egypt F28, Singles
    Erguden, Baris 16:30 Salaba, Libor
  • Manerbio, Italy, Doubles
    Cipolla F / Munoz-De La Nava D 17:00 Kretschmer G / Satschko A
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Abou Zekry, Ola 17:00 Pradova, Martina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ottomano, Sara 17:00 Zavatska, Katarina
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-32A
    Fomina A / Wessel A 17:00 Grajdek K-A / Shlomo K
  • Turkey F34, Doubles
    Altuna T / Ilkel C 17:00 Alekseenko V / Niesten M
  • Bagnatica, Singles W-C15-ITA-0...
    Reix, Sherazad 18:00 Schaefer, Anne
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Buayam K / Muntean V 18:30 Wang D N / YU Y
  • Egypt F28, Doubles
    Jankovits Y / Nastasi U 18:30 Salaba L / Sekulic M
  • New Haven, USA, Doubles
    Chuang C-J / Liang C 18:30 Goerges J / Hradecka L
  • Winston-Salem, USA
    Herbert, Pierre Hugues 19:00 Anderson, Kevin
  • Bagnatica, Singles W-C15-ITA-0...
    Zidansek, Tamara 19:30 Grymalska, Anastasia
  • Argentina F10, Singles
    Vernier, Michel 19:30 Heras, Patricio
  • Winston-Salem, USA, Doubles
    Butorac E / Lipsky S 20:20 Inglot D / Lindstedt R
  • Italy F24, Singles
    Halys, Quentin 21:00 Eremin, Edoardo
  • New Haven, USA
    Safarova, Lucie 21:00 Kvitova, Petra

FIFA odlučila

Odbijena Đukićeva tužba FSS

Fudbal

Posle raskida ugovora, Đukić je tražio odštetu od 300.000 evra

Miroslav Đukić, Valjadolid,

Fudbalski savez Srbije saopštio je  da je Svetska fudbalska federacija donela odluku o odbijanju tužbenog zahteva nekadašnjeg selektora Miroslava Đukića. FIFA je o ovoj odluci obavestila FSS pismom koje su potpisali direktor pravnog odeljenja FIFA Marko Viliger i šef odeljenja za status igrača Maja Kuster Hofman.

FSS je 2008. godine, nakon Olimpijskih igara u Pekingu, raskinuo ugovor sa Đukićem. Nekadašnji reprezentativac nakon toga podneo je tužbu protiv FSS i tražio odštetu od 300.000 evra.

Đukić trenutno obavlja funkciju trenera španskog Valjadolida sa kojim je nedavno izborio povratak u Primeru.

>> Pratite KURIR na VIBERU: http://chats.viber.com/kurir <<
Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Važno je da sporazum zaživi i da srpska zajednica pokaže želju za mirnim životom na KiM Milorad Dodik, predsednik RS

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!