• Damehandboldligaen, Playoffs
    Team Tvis Holstebro 15:10 Silkeborg-Voel Kfum Promene rezultata
  • Handboldligaen Qualification R...
    GOG Handbold 17:10 Aalborg Handbold Promene rezultata
  • Elitserien, Women Promotion/Re...
    IF Hellton 19:00 Skanela IF Promene rezultata
  • Bundesliga
    TSV Hannover Burgdorf 19:00 VfL Gummersbach Promene rezultata
  • Handboldligaen Qualification R...
    HC Midtjylland 19:30 Bjerringbro/Silkeborg Promene rezultata
  • Damehandboldligaen, Relegation...
    Skive FH 20:00 Vendsyssel Handball Promene rezultata
  • Greece F2, Singles
    Martin, Toby 1 6 6 2 1 Manafov, Vladyslav 1 3 7 1 1
  • Greece F2, Singles
    Bisko, Michal 0 4 6 0 0 Dubarenco, Maxim 2 6 7 2 2
  • Greece F2, Singles
    Inzerillo, Jerome 0 3 0 Ymer, Mikael 0 2 0
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Gorgodze, Ekaterine 1 1 6 1 1 Barzo, Lilla 1 6 3 5 1
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Zimmermann, Kimberley 1 6 2 1 1 Spigarelli, Martina 1 4 6 0 1
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Bara, Irina Maria 2 6 6 2 2 Noe, Julie 0 2 4 0 0
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Yerolymos, Margot 0 2 5 0 Balducci, Alice 1 6 4 1
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Brescia, Georgia 1 6 5 0 1 Grage, Mai 1 4 7 2 1
  • Indonesia F1, Doubles
    Castro M / Descotte M F 1 3 7 8 1 1 KIM J H / Susanto A 2 6 6 10 2 2
  • Raanana, Israel
    Albot, Radu 2 6 6 2 2 Guez, David 0 2 2 0 0
  • Egypt F12, Singles
    Nastasi, Ugo 0 2 2 0 0 Maamoun, Karim-Mohamed 2 6 6 2 2
  • Raanana, Israel
    Broady, Liam 0 3 4 0 0 Ilhan, Marsel 2 6 6 2 2
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Ozgen, Pemra 2 6 6 2 2 Tsuji, Kanami 0 1 0 0 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Heinrichs, Laura 0 1 2 0 Shkudun, Anna 1 6 5 1
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Masini, Maria 0 3 1 0 0 Kachar, Marina 2 6 6 2 2
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Lukacs, Vanda 1 6 4 1 Caciotti, Martina 0 1 1 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Engelmann, Jil Nora 0 1 2 0 0 Juhaszova, Vivien 2 6 6 2 2
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Lidkovskaya, Irina 0 1 1 0 0 Lekaj, Adrijana 2 6 6 2 2
  • Egypt F12, Singles
    Reichelt, Timon 0 3 2 0 Salaba, Libor 1 6 4 1
  • Egypt F12, Singles
    Jebavy, Roman 1 6 1 2 1 Vucic, Ilija 1 4 6 1 1
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Romeo, Caroline 1 6 3 1 Kalinskaya, Anna 0 3 1 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Malikova, Tereza 0 5 0 0 Vajdova, Natalia 1 7 4 1
  • Indonesia F1, Doubles
    Sasongko A H / Susanto D A 1 7 0 1 Seeberger M / Tearney F 0 6 1 0
  • Croatia F7, Singles
    Ignatik, Uladzimir 0 5 0 Urbanija, Mike 0 5 0
  • Croatia F7, Singles
    Jotovski, Tomislav 0 4 0 Puc, Borut 1 6 1
  • Croatia F7, Singles
    Bjelica, Ivan 0 6 0 Ofner, Patrick 0 5 0
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Kaminkova, Katerina 0 4 0 Bonic, Barbara 1 6 1
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Stolmar, Rebeka 0 2 0 0 Sotnikova, Alyona 1 6 4 1
  • Croatia F7, Singles
    Sabanov, Matej 0 0 2 0 Lojda, Dusan 1 6 2 1
  • Raanana, Israel
    Przysiezny, Michal 0 2 1 0 Donskoy, Evgeny 1 6 0 1
  • Greece F2, Singles
    Tsitsipas, Stefanos 1 6 0 1 Kapogiannis, Charalampos 0 2 1 0
  • Egypt F12, Singles
    Sabry, Sherif 1 6 1 1 Elistratov, Evgeny 0 2 1 0
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Kuzmova, Viktoria 0 4 0 Cabaj Awad, Jacqueline 0 2 0
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Buzarnescu, Mihaela 0 4 0 Prenkovic, Linda 0 3 0
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Kerfs, Deborah 0 4 0 Murta, Ines 0 3 0
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Sipek, Natalija 0 5 0 Parrizas-Diaz, Nuria 0 2 0
  • Tunisia F12, Singles
    Igoshin, Alexander 0 1 0 Perez Sanz, David 0 4 0
  • Spain F7, Singles
    Hernando Ruano, Jorge 0 4 0 Ortega-Olmedo, Roberto 0 3 0
  • Tunisia F12, Singles
    Chala, Remy 0 2 0 Durasovic, Viktor 0 1 0
  • Tunisia F12, Singles
    Medvedev, Daniil 0 4 0 Frigerio, Lorenzo 0 1 0
  • Turkey F13, Singles
    Ramanathan, Ramkumar 0 3 0 Dankl, Tobias-Maximilian 0 2 0
  • Spain F7, Singles
    Deus, Nuno 0 3 0 Rumenov Payakov, Georgi 0 3 0
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Yashina, Ekaterina 0 3 0 Malykh, Polina 0 2 0
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Terziyska, Julia 0 4 0 Njuki, Brenda 0 0 0
  • Greece F2, Singles
    Dima, Dragos 0 0 0 Stanek, Robin 0 1 0
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Lazareva, Margarita 0 2 0 Konotoptseva, Danielle 0 1 0
  • Egypt F12, Singles
    Schutt, Leon 0 2 0 Hossam, Karim 0 0 0
  • Italy F3, Singles
    Fallert, Florian 0 1 0 Lizariturry, Juan 0 0 0
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Rubini, Stefania 0 0 0 Daniilidou, Eleni 0 1 0
  • Turkey F13, Singles
    Fortuna, Claudio 0 0 Sonego, Lorenzo 0 0
  • Dehra Dun, Doubles W-C10-IND-0...
    Thombare P G / Wannasuk N 11:30 Reddy S S / Tatachar Venugopal D
  • Raanana, Israel
    Rola, Blaz 11:30 Kravchuk, Konstantin
  • Turkey F13, Singles
    Celikbilek, Altug 0 0 Jankovic, Miki 0 0
  • Indonesia F1, Doubles
    Bodhidatta P / Tanthaseraneewat S 0 0 0 Hung J-C / Stevenson K 0 1 0
  • Raanana, Israel
    Djere, Laslo 0 0 Molchanov, Denys 0 0
  • Turkey F13, Singles
    Zynga, Lennart 11:40 Brkic, Tomislav
  • Greece F2, Singles
    Krstin, Pedja 11:45 Paval, Costin
  • Egypt F12, Singles
    Tashi, Vullnet 11:50 Konecny, Michal
  • Egypt F12, Singles
    Fatic, Nerman 11:50 Vorster, Tucker
  • Greece F2, Singles
    Hampel, Lenny 11:50 Milojevic, Nikola
  • Italy F3, Singles
    Naso, Gianluca 11:50 Colella, Alessandro
  • Italy F3, Singles
    Sinicropi, Riccardo 11:50 Mager, Gianluca
  • Italy F3, Singles
    Moutet, Corentin 11:50 Giacalone, Omar
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Neuwirth, Yvonne 11:50 Sartori, Carlotta
  • Turkey F13, Singles
    Janvier, Maxime 11:50 Plotniy, Andrei
  • Turkey F13, Singles
    Erguden, Baris 11:50 Kamynin, Dmytro
  • Turkey F13, Singles
    Brinkman, Nils 11:50 Novak, Dennis
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Siedliska, Natalia 11:50 Gjorcheska, Lina
  • Morocco F3, Singles
    Silva, Frederico Ferreira 12:00 Chazal, Maxime
  • Morocco F3, Singles
    Sousa, Pedro 12:00 Kontinen, Micke
  • Morocco F3, Singles
    Domingues, Joao 12:00 Giner, Marc
  • Turkey F13, Singles
    Rodriguez-Pace, Ricardo 12:05 Yuksel, Anil
  • Croatia F7, Singles
    Serdarusic, Nino 12:10 Bellotti, Riccardo
  • Croatia F7, Singles
    Brunner, Pascal 12:10 Sabanov, Ivan
  • Croatia F7, Singles
    Kalenichenko, Danylo 12:10 Gaio, Federico
  • Greece F2, Doubles
    Bisko M / Papik T 12:20 Jakupovic A / Kalovelonis M
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Schaffner Riera, Aina 12:25 Claffey, Jennifer
  • Egypt F12, Doubles
    Peters F / Ruppli A 12:30 Petrovic D / Vucic I
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Geukens, Britt 12:30 Sarrazin, Laetitia
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Atucha Gomez, Ainhoa 12:30 Pitisci, Fabiana
  • Tunisia F12, Singles
    Catarina, Lucas 12:30 Nava, Eduardo
  • Spain F7, Singles
    Checa-Calvo, Jose 12:30 Alcaraz Ivorra, Albert
  • Tunisia F12, Singles
    Cagnina, Julien 12:40 Salman, Omar
  • Tunisia F12, Singles
    Geens, Clement 12:40 Marfia, Matteo
  • Spain F7, Singles
    Pulgar-Garcia, Javier 12:40 Semmler, Miguel
  • Raanana, Israel
    Goldengoren, Tal 12:45 Lacko, Lukas
  • Raanana, Israel, Doubles
    Albot R / Nedovyesov O 12:50 Betov S / Przysiezny M
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Papamichail D / Zaja A 12:50 Kobelt M / Zlatanova V
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Pliskova, Kristyna 13:00 Gasparyan, Margarita
  • Raanana, Israel
    Kavcic, Blaz 13:00 Basilashvili, Nikoloz
  • Egypt F12, Doubles
    Fatic N / Nastasi U 13:00 Konecny M / Maamoun K-M
  • Croissy-Beaubourg, Doubles W-C...
    RAE J / Smith A 13:00 Broady N / Pliskova K
  • Turkey F13, Doubles
    Adanali M / Suluoglu S 13:00 Silverman C / Smith R
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Kalinskaya A / Vdovenco A 13:00 Ishizu S / Tsuji K
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Grammatikopoulou V / Komardina A 13:15 Ciobanu D / Pinto G
  • Egypt F12, Doubles
    Jebavy R / Salaba L 13:20 Nedelko I / Sobolta I
  • Egypt F12, Doubles
    Liniger J / Miedler L 13:20 Schutt L / Tashi V
  • Greece F2, Doubles
    Dubarenco M / Manafov V 13:20 Dunlap D / Inzerillo J
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Manekina E / Shkudun A 13:20 Hristea C-E / Negreanu D
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Giovine C / Zimmermann K 13:30 Remy V / Temin M
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Leduc M-A / Yerolymos M 13:30 Cascapera G / Mone M
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Grage M / Noe J 13:30 Bara I M / Barzo L
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Dabija E / Simic J 13:30 Balducci A / Brescia G
  • Morocco F3, Singles
    Ouahab, Lamine 13:30 Vatutin, Alexey
  • Morocco F3, Doubles
    Falcao G / Gil F 13:30 Sporken M / Van Den Honert V
  • Morocco F3, Doubles
    Giner M / Surchenko D 13:30 Chazal M / Diep F
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    LU J-J / Sotnikova A 13:35 Anil C / Bogoslavets A
  • Greece F2, Doubles
    Economidis K / Tsitsipas S 13:50 Bader S / Stanek R
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Van Dijkman, Inger 14:00 Daniels, Carolin
  • Tunisia F12, Doubles
    Perez Sanz D / Pla Malfeito J 14:00 Bothwell P / Bothwell S
  • Spain F7, Doubles
    Hernando-Ruano J / Villacorta-Alonso R 14:00 Arenas-Gualda I / Ortega-Olmedo R
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Lazareva M / Yashina E 14:00 Bizhukova F / Lidkovskaya I
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Maciejewska Z / Siedliska N 14:00 Kulik W / Silwanowicz K
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Bolkvadze M / Bryzgalova Y 14:00 Fernandez Rabener A / Lekaj A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Konotoptseva D / Pradova M 14:00 Gjorcheska L / Terziyska J
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Lampla, Louise 14:10 Brouleau, Lou
  • Tunisia F12, Singles
    Kanar, Jonathan 14:10 Mertens, Yannick
  • Spain F7, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Pulgar-Garcia J 14:10 Alcaraz Ivorra A / Vega Hernandez D
  • Greece F2, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 14:20 Glancy D / Martin T
  • Croatia F7, Singles
    Tatlot, Johan Sebastien 14:30 Ghedin, Nicola
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Caciotti M / Masini M 14:30 Stolmar R / Szlavikovics S
  • Qatar F1, Singles
    Machado, Rui 14:30 Merckx, Jonas
  • Qatar F1, Singles
    Tepavac, Marko 14:30 Dmitriev, Kirill
  • Qatar F1, Singles
    Griekspoor, Scott 14:30 Marsalek, James
  • Qatar F1, Singles
    Rice, David 14:30 Pospisil, Jaroslav
  • Turkey F13, Doubles
    Mozgovoy A / Plotniy A 14:30 Wagner S / Wunner M
  • Turkey F13, Doubles
    Erguden U B / Ramanathan R 14:50 Pazicky M / Sproch D
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Johansson, Mathilde 15:00 Georges, Myrtille
  • Croatia F7, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 15:00 Kolar Z / Poljak D
  • Croatia F7, Doubles
    Razborsek N / Stosic M 15:00 Bjelica I / Jotovski T
  • Croatia F7, Doubles
    Ternar T / Urbanija M 15:00 Carpen A-D / Draganja T
  • Italy F3, Doubles
    Bortolotti M / Lizariturry J 15:00 Borgo F / Naso G
  • Italy F3, Doubles
    Fallert F / Raab D 15:00 Giacalone O / Volante M
  • Croissy-Beaubourg, Doubles W-C...
    Coin J / Johansson M 15:00 Foretz S / Vrljic A
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Drew J / Prenkovic L 15:00 Jamrichova S / Sipek N
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Atucha Gomez A / Schaffner Riera A 15:00 Murta I / Stokke M
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Heisen, Vivian 15:00 Hering, Katharina
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Jebawy, Jasmin 15:00 Tehrani, Tina
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Deigman, Laura 15:00 Fuentes, Camila
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Tolibova, Sadafmoh 15:00 AL Nabhani, Fatma
  • Turkey F13, Doubles
    Agabigun S / Yurtacan E 15:05 Yalcinkale B / Yuksel A
  • Raanana, Israel, Doubles
    Junaid R / Shamasdin A 15:20 Kowalczyk M / Zelenay I
  • Tunisia F12, Doubles
    Fournerie T / Gresk P 15:30 Cagnina J / Vanneste J
  • Tunisia F12, Doubles
    Longo M / Marfia M 15:30 Igoshin A / Medvedev D
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Ciufrila R / Mokrousova G 15:40 Geukens B / Sarrazin L
  • Tunisia F12, Doubles
    Frigerio L / Oradini G 15:40 Bhullar R-R / Durasovic V
  • Miami, USA, Doubles
    Hingis M / Mirza S 16:00 Babos T / Mladenovic K
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Kovinic, Danka 16:00 Chirico, Louisa
  • Le Gosier, Guadeloupe, Doubles
    Cerretani J / Van Der Duim A 16:00 Andujar P / Romboli F
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Glatch, Alexa 16:00 Buyukakcay, Cagla
  • Qatar F1, Doubles
    Fabian P / Merckx J 16:00 Kellovsky D / Pospisil J
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Rogers, Shelby 16:00 Osaka, Naomi
  • Qatar F1, Doubles
    Simon T / Vibert F-A 16:00 Marsalek J / Rice D
  • Miami, USA, Doubles
    Hlavackova A / Hradecka L 16:00 Makarova E / Vesnina E
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Govortsova, Olga 17:00 Linette, Magda
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Rus, Arantxa 17:30 Rodina, Evgeniya
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Kalinina, Anhelina 17:30 Kucova, Kristina
  • Manama, Doubles W-C10-BRN-01A
    AL Nabhani F / Fuentes C 18:00 Heisen V / Hering K
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Brengle, Madison 18:00 Glushko, Julia
  • Miami, USA
    Suarez Navarro, Carla 19:00 Petkovic, Andrea
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Beygelzimer, Yuliya 19:00 Razzano, Virginie
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Min, Grace 19:00 Soylu, Ipek
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    Buyukakcay C / Cepelova J 19:00 Moore T / Slater N
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    Cepede Royg V / Irigoyen M 19:30 Cako J / Vickery S
  • San Luis Potosi, Mexico
    Pella, Guido 20:00 Krajicek, Austin
  • San Luis Potosi, Mexico
    Lapentti, Giovanni 20:00 Molteni, Andres
  • San Luis Potosi, Mexico
    Gabashvili, Teimuraz 20:00 Podlipnik-Castillo, Hans
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    Kuncikova L / Stuchla K 20:30 Kerkhove L / Rus A
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Edmund, Kyle 21:00 De Schepper, Kenny
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Bemelmans, Ruben 21:00 Rochette, Laurent
  • Miami, USA
    Nishikori, Kei 21:00 Isner, John
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Ghem, Andre 21:00 Gonzalez, Maximo
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    Mayr-Achleitner P / Ormaechea P 21:00 Kalinina A / Korashvili O
  • San Luis Potosi, Mexico
    Londero, Juan Ignacio 21:20 Zampieri, Caio
  • San Luis Potosi, Mexico
    Clezar, Guilherme 21:20 Mcgee, James
  • San Luis Potosi, Mexico
    Melzer, Gerald 21:30 Lorenzi, Paolo
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Gombos, Norbert 22:20 Smith, John-Patrick
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Paire, Benoit 22:20 Hernych, Jan
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Trungelliti, Marco 22:20 Jasika, Omar
  • Miami, USA, Doubles
    Melo M / Soares B 22:45 Pospisil V / Sock J
  • San Luis Potosi, Mexico, Doubl...
    Fyrstenberg M / Qureshi A-U-h 23:00 Galdos S / Pella G
  • San Luis Potosi, Mexico
    Duckworth, James 23:00 Endara, Ivan
  • San Luis Potosi, Mexico, Doubl...
    Behar A / Olivo R 23:00 Garza D / Patino L
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Baghdatis, Marcos 23:40 Roger-Vasselin, Edouard
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Cunha, Henrique 23:40 Klec, Ivo

FIFA odlučila

Odbijena Đukićeva tužba FSS

Fudbal

Posle raskida ugovora, Đukić je tražio odštetu od 300.000 evra

Miroslav Đukić, Valjadolid,

Fudbalski savez Srbije saopštio je  da je Svetska fudbalska federacija donela odluku o odbijanju tužbenog zahteva nekadašnjeg selektora Miroslava Đukića. FIFA je o ovoj odluci obavestila FSS pismom koje su potpisali direktor pravnog odeljenja FIFA Marko Viliger i šef odeljenja za status igrača Maja Kuster Hofman.

FSS je 2008. godine, nakon Olimpijskih igara u Pekingu, raskinuo ugovor sa Đukićem. Nekadašnji reprezentativac nakon toga podneo je tužbu protiv FSS i tražio odštetu od 300.000 evra.

Đukić trenutno obavlja funkciju trenera španskog Valjadolida sa kojim je nedavno izborio povratak u Primeru.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Ove retoričke razmene mogu da stvore lošu klimu, pooštre odnose i pojačaju distancu između Srbije i Hrvatske Dejan Vuk Stanković politički analitičar

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!