• Thailand F10, Singles
    Klein, Brydan 1 6 1 1 Congcar, Congsup 0 2 1 0
  • Cambodia F2, Singles
    Singh, Karunuday 1 6 0 1 YI, Chu-Huan 0 4 1 0
  • Thailand F10, Singles
    Uchida, Kaichi 0 1 1 0 Grills, Jacob 1 6 0 1
  • Cambodia F2, Singles
    Kern, Robin 1 6 0 1 Wang, Chieh-Fu 0 3 1 0
  • Cambodia F2, Singles
    Shiga, Masato 0 0 1 0 0 Huang, Liang-Chi 2 6 6 2 2
  • Cambodia F2, Singles
    Ouyang, Bowen 0 3 0 Lee, Duck Hee 0 5 0
  • Thailand F10, Singles
    Kaewsuto, Chayanon 05:00 Udomchoke, Danai
  • Thailand F10, Singles
    Isarow, Pruchya 05:30 Ismailov, Temur
  • Cambodia F2, Singles
    Kim, Seong Kwan 05:30 Khabibulin, Timur
  • Thailand F10, Singles
    Mitchell, Benjamin 05:40 Bai, Yan
  • Cambodia F2, Singles
    Yang, Tsung-Hua 05:40 Cao, Zhaoyi
  • Cambodia F2, Singles
    Bar, Dekel 05:40 Niki, Takuto
  • Cambodia F2, Singles
    Lim, Yong-Kyu 05:45 Tatlot, Johan Sebastien
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-12A
    Kerimbayeva, Kamila 06:00 Taluenko, Arina
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-12A
    Tolibova, Sadafmoh 06:00 Parshina, Yana
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-12A
    Zolotareva, Alina 06:00 Yashina, Ekaterina
  • Thailand F10, Singles
    Wachiramanowong, Kittipong 06:30 Jung, Jason
  • Thailand F10, Singles
    Sekiguchi, Shuichi 07:00 Uchiyama, Yasutaka
  • Cambodia F2, Doubles
    Wang C-F / YI C-H 07:00 Kang B-K / Kim J H
  • Thailand F10, Doubles
    Kaewsuto C / Sornbutnark W 07:10 Khunjan N / Navasirisomboon J
  • Cambodia F2, Doubles
    ITO Y / Mam V 07:10 GAO X / Ouyang B
  • Cambodia F2, Doubles
    Chung H / Lee D H 07:10 Kern R / Wagner S
  • Turkey F42, Singles
    Barbosa, Romain 07:30 Miedler, Lucas
  • Turkey F42, Singles
    Agabigun, Sarp 07:30 Silva, Frederico Ferreira
  • Turkey F42, Singles
    Becker, Richard 07:30 Plotniy, Andrei
  • Turkey F42, Singles
    Sichez, Romain 07:30 Dmitriev, Kirill
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Gaydarzhi, Ksenia 07:30 Stamatova, Julia
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Bizhukova, Tamara 07:30 Jani, Reka-Luca
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Lavrikova, Ekaterina 07:30 Kvatsabaia, Sofia
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Kyrpot, Olena 07:30 Arsova, Stefani
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-12A
    Khabibulina, Albina 07:30 Yepisheva, Anastasiya
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-12A
    Bryzgalova, Yulia 07:30 Lysakova, Antonina
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-12A
    Salimova, Sofia 07:30 Lazareva, Margarita
  • Iran F11, Singles
    Androic, Toni 07:30 Sobolta, Igor
  • Iran F11, Singles
    Mastrelia, Antonio 07:30 Mensurado, Vasco
  • Iran F11, Singles
    Cammarata, Alberto 07:30 Lizariturry, Juan
  • Iran F11, Singles
    Maccari, Federico 07:30 Musialek, Alexis
  • Kuwait F3, Singles
    Trubrig, Christian 07:30 Mitsuhashi, Junn
  • Kuwait F3, Singles
    Pancaldi, Luca 07:30 Pulgar-Garcia, Jaime
  • Cyprus F3, Singles
    Miki, Pietro 08:00 Milushev, Plamen
  • Cyprus F3, Singles
    Clayton, Scott 08:00 Hovhannisyan, Mousheg
  • Thailand F10, Doubles
    Isarow P / Kadchapanan N 08:00 Burapharitta P / Prahmanee G
  • Kuwait F3, Singles
    Portales, Nino 08:00 Neuchrist, Maximilian
  • Thailand F10, Doubles
    Benjasupawan N / Hobbs R 08:30 Grills J / Uchida K
  • Cambodia F2, Doubles
    LIU S-F / Yang T-H 08:40 CHO S-J / Lim Y-K
  • Turkey F42, Singles
    Bodmer, Adrian 09:00 Popko, Dmitry
  • Turkey F42, Singles
    Marti, Yann 09:00 Mugevicius, Lukas
  • Turkey F42, Singles
    Badanov, Dmytro 09:00 Erguden, Baris
  • Turkey F42, Singles
    Vorster, Tucker 09:00 Choinski, Jan
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Adamescu, Cristina 09:00 Gulman, Yasmin
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Konig, Pia 09:00 Eraydin, Basak
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Skamlova, Chantal 09:00 Primorac, Iva
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Fontana, Kim 09:00 Gjorcheska, Lina
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-12A
    Rudakova, Anastasia 09:00 Kalimullina, Ralina
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-12A
    Lyukshinova, Elisabeth 09:00 Novoselova, Polina
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-12A
    Grinchishina A / Klyueva E 09:00 Antonova E / Pogrebnyak V
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Morgina, Anna 09:00 Sanchez-Quintanar, Cristina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sills, Savannah 09:00 Cavaday, Naomi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mikulskyte, Justina 09:00 Kharchenko, Anastasia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Cepelyte, Agne 09:00 Abou Zekry, Ola
  • Egypt F34, Singles
    Pospisil, Jaroslav 09:00 Smola, Maciej
  • Egypt F34, Singles
    Hossam, Karim 09:00 Cias, Pawel
  • Egypt F34, Singles
    LO Priore, Pierdanio 09:00 Satral, Jan
  • Egypt F34, Singles
    Drzewiecki, Karol 09:00 Jedruszczak, Mikolaj
  • Iran F11, Singles
    Klec, Ivo 09:00 Luetjen, Jonas
  • Iran F11, Singles
    Kekez, Duje 09:00 Galoppini, Davide
  • Iran F11, Singles
    Descotte, Matias Franco 09:00 Kocyla, Arkadiusz
  • Kuwait F3, Singles
    Hemery, Calvin 09:00 Geerts, Michael
  • Cyprus F3, Singles
    Barry, Sam 09:30 Salviato, Francesco
  • Cyprus F3, Singles
    Jecan, Mircea-Alexandru 09:30 Neykov, Andreas
  • Cyprus F3, Singles
    Kyratzis, Sergis 09:30 Mikos, Konstantinos
  • Cyprus F3, Singles
    Efstathiou, Menelaos 09:30 Gabb, Richard
  • Cyprus F3, Singles
    Simon, Tobias 09:30 Pervolarakis, Michail
  • Kuwait F3, Singles
    Tabrizi, Keivon 09:30 Smethurst, Daniel
  • Tunisia F9, Singles
    Merunka, Stefan 09:30 Perret, Loic
  • Tunisia F9, Singles
    Gaspar Murta, Andre 09:30 Hoyt, Evan
  • Tunisia F9, Singles
    Domingues, Joao 09:30 Jaensch-Mueller, Vincent
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Arcangioli, Manon 09:30 Roemer, Charlotte
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    BEN Abdallah, Yasmine 09:30 Versteeg, Kelly
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Noe, Julie 09:30 Touly, Carla
  • Kuwait F3, Singles
    De Loore, Joris 10:00 Sayed Hashim, Dawood
  • Turkey F42, Singles
    Woerner, Paul 10:30 Tsivadze, George
  • Turkey F42, Singles
    Ilkel, Cem 10:30 Altmaier, Daniel
  • Turkey F42, Singles
    Yurtacan, Efe 10:30 Safiullin, Roman
  • Turkey F42, Singles
    Weissborn, Tristan-Samuel 10:30 Lootsma, Niels
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Hering, Katharina 10:30 Svinos, Angelique
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Prati, Federica 10:30 Aksu, Ayla
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Buzean, Diana 10:30 Topsel, Muge
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Anil, Cemre 10:30 Sliusar, Kateryna
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-12A
    Kerimbayeva K / Yashina E 10:30 Parshina Y / Zolotareva A
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-12A
    Tolibova S / Zubkova A 10:30 Khabibulina A / Merenkova P
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-12A
    Salimova S / Vaynberg S 10:30 Bryzgalova Y / Lazareva M
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Reddy, Snehadevi S 10:30 Sherif, Mayar
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Toljan, Janina 10:30 Mikheeva, Alina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Van Dijkman, Inger 10:30 Lukic, Vojislava
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Tatachar Venugopal, Dhruthi 10:30 Pinto, Giorgia
  • Egypt F34, Singles
    Jakob, Florian 10:30 Uzhylovsky, Vladimir
  • Egypt F34, Singles
    Salaba, Libor 10:30 Bonadio, Riccardo
  • Egypt F34, Singles
    AL Taweel, Issam 10:30 Osama, Mazen
  • Egypt F34, Singles
    Vucic, Ilija 10:30 Safwat, Mohamed
  • Kuwait F3, Singles
    Bossel, Adrien 10:30 Davids, Chevaan
  • Cyprus F3, Singles
    Chrysochos, Petros 11:00 Chadaj, Adam
  • Cyprus F3, Singles
    Goldengoren, Tal 11:00 Rizzuti, Giovanni
  • Cyprus F3, Singles
    Nejedly, Pavel 11:00 Zhang, Zhizhen
  • Cyprus F3, Singles
    Bulis, Mor 11:00 Ruppli, Andrew
  • Cyprus F3, Singles
    Serdarusic, Nino 11:00 Djere, Laslo
  • Tunisia F9, Singles
    Ghorbel, Anis 11:00 Ghedin, Nicola
  • Tunisia F9, Singles
    Vivero Gonzalez, Pablo 11:00 Perez Sanz, David
  • Tunisia F9, Singles
    BEN Hassen, Ameur 11:00 Giacalone, Omar
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Liebens, Klaartje 11:00 D Oliveira, Eden
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Rubini, Stefania 11:00 Caregaro, Martina
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Oyen, Sofie 11:00 Boulter, Katie
  • Kuwait F3, Singles
    Ortega-Olmedo, Roberto 11:30 Inui, Yuichiro
  • Turkey F42, Singles
    Griekspoor, Scott 12:00 Obert, Adrian
  • Turkey F42, Singles
    Mylokostov, Denys 12:00 Basic, Mirza
  • Turkey F42, Singles
    Yalcinkale, Barkin 12:00 Liniger, Jannis
  • Turkey F42, Singles
    Celikbilek, Altug 12:00 Karlovskiy, Evgeny
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Gorgodze, Ekaterine 12:00 Daniel, Jaeda
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Rose, Malika 12:00 Han, Sung-Hee
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Ciraolo, Vincenza 12:00 Haas, Sina
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Wikkerink, Janneke 12:00 Fomina, Alona
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Stojanovic, Nina 12:00 Kocher, Imane
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Zakarlyuk, Marianna 12:00 Jaeger, Corina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Totka, Naomi 12:00 Alves Valle, Marcela
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Curovic, Tamara 12:00 Giovine, Claudia
  • Egypt F34, Singles
    Jomby, Tom 12:00 Jankovic, Miki
  • Egypt F34, Singles
    Sabry, Sherif 12:00 Maamoun, Karim-Mohamed
  • Egypt F34, Singles
    Ridout, Robbie 12:00 Schonenberg, Tom
  • Egypt F34, Singles
    Garzelli, Francesco 12:00 Gille, Sander
  • Cyprus F3, Doubles
    Bortolotti M / Crepaldi E 12:30 Asvestas M / Christoforou C
  • Cyprus F3, Doubles
    Bois M / Glancy D 12:30 Mihailovski A / Pervolarakis M
  • Cyprus F3, Doubles
    Campbell N / Efstathiou M 12:30 Barry S / O'Hare D
  • Cyprus F3, Doubles
    Mihaylov K / Neykov T 12:30 Dyakonov S / Miki P
  • Cyprus F3, Singles
    Ioannides, Constantinos 12:30 Dubail, Julien
  • Iran F11, Doubles
    Lizariturry J / Vervoort M 12:30 Hossein Zade M / Mohazebnia M
  • Iran F11, Doubles
    Esmail Yazdi H / Esmail Yazdi H 12:30 Fornell-Mestres M / Neubau M
  • Tunisia F9, Singles
    Jankovits, Yannick 12:30 Escoffier, Antoine
  • Tunisia F9, Singles
    Mladenov, Vasil 12:30 Grenier, Hugo
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Husaric, Anita 12:30 Peddi Reddy, Sri Vaishnavi
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Orlova, Natalia 12:30 Quattrone, Chiara
  • Sousse, Doubles W-C10-TUN-07A
    Horvat I / Raszkiewicz E 12:30 Fedosenkova G / Franze C
  • Iran F11, Doubles
    Dabiri A / Nadaf H R 12:30 Muller A / Rakotomalala M
  • Kuwait F3, Doubles
    Haenle P / Pulgar-Garcia J 13:00 Gohlke D / Trubrig C
  • Kuwait F3, Doubles
    Giacomelli L / Tabrizi K 13:00 Hemery C / Vanneste J
  • Kuwait F3, Doubles
    Kaelin Y / Stucker R 13:00 Al-Qallaf A / Hallak T
  • Kuwait F3, Doubles
    Cappeau G / Portales N 13:00 Neuchrist M / Wirlend D
  • Turkey F42, Doubles
    Barbosa R / Silva F F 13:30 Dmitriev K / Plotniy A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-43A
    Arsova S / Georgieva N 13:30 Gjorcheska L / Konig P
  • Cyprus F3, Doubles
    Barraco N / Rizzuti G 14:00 Baghdatis P / Hadjistyllis S
  • Cyprus F3, Doubles
    Hovhannisyan M / Jecan M-A 14:00 Kyratzis S / Popovic B
  • Cyprus F3, Doubles
    Cuzdriorean R / Koutrouzas C 14:00 Milushev P / Neykov A
  • Cyprus F3, Doubles
    Chrysochos P / Serdarusic N 14:00 Carpen A-D / Chadaj A
  • Sousse, Doubles W-C10-TUN-07A
    Arcangioli M / Partaud M 14:00 D'Oliveira E / Parrizas-Diaz N
  • Sousse, Doubles W-C10-TUN-07A
    Intert A / Verster N 14:00 Boulter K / Simpson J
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-43A
    Jani R-L / Stamatova J 14:00 Lavrikova E / Prati F
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-43A
    Gaydarzhi K / Skamlova C 14:00 Buzean D / Gulman Y
  • Tunisia F9, Doubles
    Giacalone O / Gjomarkaj M 14:00 Marcan D / Onishi K
  • Tunisia F9, Doubles
    BEN Hassen A / Ghorbel A 14:00 Ribeiro Navarrete S / Vivero Gonzalez P
  • Chile F8, Singles
    Rivera-Aranguiz, Guillermo 14:00 Makiguchi, Ryusei
  • Chile F8, Singles
    Saez, Juan Carlos 14:00 Garces, Felipe
  • Chile F8, Singles
    Arreche, Nicolas Alberto 14:00 Villanueva, Gonzalo
  • Tunisia F9, Doubles
    Gooch D / Marsalek J 14:30 Domingues J / Gaspar Murta A
  • Domincan Republic F1, Singles
    Bernardi, Pedro 15:00 Escobar, Felipe
  • Domincan Republic F1, Singles
    Kohen, Alan 15:00 Echazu, Mauricio
  • Domincan Republic F1, Singles
    Monteiro, Thiago Moura 15:00 Miro, Antonio
  • Domincan Republic F1, Singles
    Moutet, Corentin 15:00 De Paula, Fabiano
  • Brazil F15, Singles
    Neis, Fabricio 15:00 Severino, Carlos Eduardo
  • Brazil F15, Singles
    Dias, Marcos Vinicius DA Silva 15:00 Doria, Luciano
  • Brazil F15, Singles
    Romboli, Fernando 15:00 Vilella Martinez, Mario
  • Brazil F15, Singles
    Casanova, Hernan 15:00 Kicker, Nicolas
  • Tunisia F9, Doubles
    Munoz-Abreu J / Perez Sanz D 15:30 Cooper J / Merunka S
  • Chile F8, Singles
    Podlipnik-Castillo, Hans 15:30 De Gregorio, Nicolas Alejandro
  • Chile F8, Singles
    Paz, Juan Pablo 15:30 Sanchez, Rodrigo
  • Chile F8, Singles
    Ameal, Juan Ignacio 15:30 Aguilar, Jorge
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Neffa De Los Rios, Ana Paula 16:00 Quiceno, Valerie
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Brogan, Anna 16:00 Perez-Garcia, Paula Andrea
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Guimaraes Bueno, Flavia 16:00 Lucero, Carla
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Morozova, Alexandra 16:00 Ferrero, Melina
  • Domincan Republic F1, Singles
    Van Der Duim, Antal 16:30 Vasilyev, Ilya
  • Domincan Republic F1, Singles
    Lazov, Alexander 16:30 Galarza, Juan Ignacio
  • Domincan Republic F1, Singles
    Beretta, Duilio 16:30 Kirkman, William
  • Domincan Republic F1, Singles
    Felix, Jesus Francisco 16:30 Smith, Connor
  • Brazil F15, Singles
    Behar, Ariel 16:30 Buchhass, Matias Rodolfo
  • Brazil F15, Singles
    Dutra DA Silva, Daniel 16:30 Civita-Telles, Leonardo
  • Brazil F15, Singles
    Brandao, Filipe 16:30 Sorgi, Joao Pedro
  • Chile F8, Singles
    Matute, Juan Manuel 17:00 Saavedra-Corvalan, Cristobal
  • Chile F8, Singles
    Sborowitz, Matias 17:00 Malla, Bastian
  • Chile F8, Doubles
    Bruna E / Stuardo F 17:00 Dischinger E / Guerses G
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Zeballos, Noelia 17:30 Monroy, Yuliana
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Rizzolo, Kayla 17:30 Bosio, Victoria
  • Bogota, Doubles W-C10-COL-03A
    Ferrero M / Lucero C 18:00 Becerra A M / Silva Aragon C M
  • Bogota, Doubles W-C10-COL-03A
    Mina B / Morozova A 18:00 Guarachi A / Neffa De Los Rios A P
  • Brazil F15, Doubles
    Neis F / Romboli F 18:00 Dias M / Severino C
  • Chile F8, Doubles
    Kestelboim M / Ugarte B 19:00 Ameal J I / Sanchez R
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Koch-Benvenuto, Andrea 19:00 Alzate Esmurzaeva, Anna Katalina
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Aguirri, Camila 19:00 Perez Garcia, Maria Paulina
  • Chile F8, Doubles
    Gennaro D / Navarro S 19:00 PAZ J P / Portmann L
  • Chile F8, Doubles
    Torre E A / Villanueva G 19:00 Lipovsek Puches T / Makiguchi R
  • Bogota, Doubles W-C10-COL-03A
    Brogan A / Herazo Gonzalez M F 19:30 Rescaldani F / Zeballos Melgar N
  • Bogota, Doubles W-C10-COL-03A
    Arciniegas L D / Monsalve D 19:30 Bosio V / Roldan D
  • Domincan Republic F1, Doubles
    Groen S / Van Der Duim A 19:30 Gandini K M / Gastien E G
  • Domincan Republic F1, Doubles
    De Paula F / Monteiro T 19:30 Lazov A / Sillanpaa H
  • Domincan Republic F1, Doubles
    Alcaraz Ivorra A / Miro A 19:30 Bernardi P / Smith C
  • Domincan Republic F1, Doubles
    Sendegeya A / Vasilyev I 19:30 Echazu M / Surreaux A
  • Brazil F15, Doubles
    Dutra DA Silva D / Sorgi J P 19:30 Gutierrez O J / Kicker N
  • Brazil F15, Doubles
    Buchhass M R / Iriarte T 20:00 Barroetavena M / Doria L
  • Brazil F15, Doubles
    Civita-Telles L / Vilella Martinez M 20:00 Casanova H / Ficovich J P
  • Brazil F15, Singles
    Matos, Rafael 22:00 Oliveira, Marlon

Sestra engleske princeze iskoristila veze da upozna Srbina

Pipa Midlton očarana Đokovićem

Tenis

Bila je toliko uzbuđena što će upoznati Đokovića posle meča da je čak zaboravila svog brata Džejmsa, koji je ostao napolju

Pipa Midlton, Novak Đoković, upoznavanje

Istorijski susret Midltonove i Đokovića

Obuzeo je Srbin.
Jedna od najpopularnijih Engleskinja Pipa Midlton iskoristila je sve veze svoje sestre, britanske princeze Kejt, kako bi upoznala najboljeg tenisera na svetu Novaka Đokovića. Lepa Pipa bila je impresionirana Srbinom i nije krila zadovoljstvo što je upoznala Đokovića na nedavno završenom teniskom Mastersu u Londonu.

- Bila je toliko uzbuđena što će upoznati Đokovića posle meča da je čak zaboravila svog brata Džejmsa, koji je ostao napolju. Bila je potpuno očarana Novakom - piše engleski Dejli mejl.

(A. R.)

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (2)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • Sladjan 021

    Sladjan 021

    Ljudi nemojte da mi zamerite, ali stvarno bi bili lep par ! :) Ok, kapiram Jeca srpskinja ,dobra devojka ... ali vizuelno ova engleskinja vise lezi Djoletu :D

    1 Odgovori 

Poslednji komentar

  • Yella

    Yella

    Jelena je puno lepsa i zenstvenija.

    -1 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Hrvatska, koja „Oluju“ slavi kao državni praznik, nema nikakvo moralno pravo da Srbiji drži bilo kakve lekcije Sanda Rašković Ivić, predsednica DSS

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!