VIDEO MUKA BEZ RONALDA: Bejl vukao Real do velikog preokreta protiv Raja i nastavka borbe za titulu

od 2:0 do 2:3

Fudblari Real Madrida pobedili su kao gosti gradskog rivala Rajo Valjekano u utakmici 35. kolo španske Primere - 3:2.

"Kraljevi" su makar na nekoliko sati zaposeli vrh tabele sa 81 bodom, jer madridski Atletiko sa Malagom i Barselona sa Sportingom igraju kasnije danas.

Tim trenera Zinedina Zidana igrao je bez povređenog Kristijana Ronalda i silno se namučio da savlada "pčelice", koje su posle 14 minuta vodile 2:0 golovima Embrambe i Mikua.

Geret Bejl je pre odlaska na odmor, u 35. minutu, prepolovio prednost Rajo Valjekana, nedugo po povratku igrača iz svlačionica izjednačio je Lukas Vaskez, u 52. minutu, a trijumf gostima doneo je Velšanin svojim drugim golom u 81.

Realu je ovaj meč predstavljao uvertiru za prvu utakmicu polufinala Lige šampiona sa Mančester sitijem sledeće nedelje.

Rajo Valjekano je 16. na tabeli, sa 35 bodova, tri više od Sportinga koji je u zoni ispadanja.

All Goals - Rayo Vallecano 2-3 Real Madrid - 23... by enteritament