(VIDEO) HRVATSKI FUDBALER GLUMI ŠALJIVDŽIJU: Pogledajte kako je Luka Modrić poslao zvezdu Reala na zagrevanje

uvek raspoložen

Luka Modrić poslednju utakmicu protiv Hetafea je odgledao sa klupe, ali je zato upao u prvi plan posle izjednačenja domaćina.

Real Madrid slavio je 8. kolu Primere na gostovanju protiv Hetafea sa 2-1, a Luka Modrić i Isco započeli su utakmicu na klupi. Hrvatski reprezentativac na kraju nije ni ulazio u igru.

Aktualni prvak Europe je do tri boda stigao pet minuta pre kraja golom Kristiana Ronalda nakon dodavanja Iska.

Međutim, svoju ulogu imao je i Luka Modrić sa klupe.

Naime, hrvatski fudbaler uživeo se u trenersku ulogu i nakon izjednačenja Hetafea odlučio je da pošalje Iska na zagrevanje, a kojeg je Zidane uveo u igru u 72. minutu.