(VIDEO) NAVIJAČI ARSENALA NASMEJALI SVE: Iznajmili avion i poslali dve različite poruke za Vengera

Tobdžije ne mogu da se dogovore

Fudbaleri Vest Bromvič Albiona pobedili su na svom terenu Arsenal sa 3:1 u prvoj današnjoj utakmici 29. kola Premijer lige.

Arsenalu je ovo bio četvrti poraz u poslednjih pet utakmica, a Vest Bromviču prva pobeda posle dva poraza.

Arsenal je ostao peti na tabeli sa 50 bodova, jednim više od Mančester junajteda, koji ima meč manje. Vba se popeo na 8 mesto sa 43 boda, ali utakmicom više od rivala."Tobdžije" su dva gola primila posle kornera. Naser Čadli je u 12. minutu izveo korner, a na loptu je sjajno natrčao Krejg Doson i smestio je u mrežu.

Arsen Venger, Foto: Reuters

Arsenal je izjednačio samo tri minuta kasnije, kada je Granit Džaka sa oko 30 metara proigrao Aleksisa Sančesa, a on je iz blizine zabio loptu pod prečku.

Arsenal je u 38. minutu ostao bez prvog golmana Petra Čeha, koji se povredio, a umesto njega je zaigrao David Ospina.

VBA je ponovo poveo u 55. minutu iz pomalo čudnog gola. Ospina je prvo izbio u svom šesnaestercu loptu ispred napadača Džejmsa Meklina, ali samo do Hala Robson-Kanua, koji je prosledio u mrežu. Meklin je ostao iza golmana, ali je pustio da mu lopta prodje kroz noge i udje u gol. Sudija Nil Svobrik se konsultovao kratko sa sudijom, a onda je pokazao na belu tačku.

Tačka na meč stavljena je u 75. minutu, kada je Meklin izveo korner, a Doson ponovo bio najbolji u skoku i opet je glavom smestio loptu u mrežu.

Tokom meča vidjena je zanimljiva situacija i sa iznajmljenim avionima iznad stadiona Hotorns u Vest Bromviču.

Prvo je pre meča jedan preleteo noseći transparent na kome je pisalo: "Bez novog ugovora. Venger napolje".

Ali, posle desetak minuta se pojavio i drugi, na kome je pisalo: "U Arsena verujemo. Poštovanje za AV".