• Astana, Singles W-C25-KAZ-05A
    Honcova, Michaela 1 3 6 4 1 1 Bolkvadze, Mariam 2 6 2 6 2 2
  • Astana, Kazakhstan
    Molchanov, Denys 2 6 6 2 2 Moriya, Hiroki 0 1 1 0 0
  • Astana, Singles W-C25-KAZ-05A
    Eraydin, Basak 0 1 0 0 Pervak, Ksenia 1 6 4 1
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Dascalu, Nicoleta 0 0 3 0 Partaud, Marine 1 6 1 1
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Arcidiacono, Federica 1 6 1 1 Radosavljevic, Teodora 0 3 0 0
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Szlavikovics, Szabina 1 6 3 1 Rosca, Andreea Amalia 0 2 2 0
  • Baku, Azerbaijan
    Rodina, Evgeniya 0 5 0 Korashvili, Oleksandra 0 0 0
  • Astana, Doubles W-C25-KAZ-05A
    Pirazhenka S / Yashina E 0 2 0 Kunina E / Zabirova A 0 0 0
  • Biella, Italy
    Martin, Andrej 0 0 0 Novak, Dennis 0 1 0
  • Biella, Italy
    Giannessi, Alessandro 0 0 0 Fabbiano, Thomas 0 0 0
  • Turkey F30, Singles
    Igoshin, Alexander 0 0 0 Haylaz, Muhammet 0 0 0
  • Turkey F30, Singles
    Elia, Alon 0 1 0 Glancy, Daniel 0 0 0
  • Slovakia F3, Singles
    Safranek, Vaclav 10:00 Blasko, Martin
  • Slovakia F3, Singles
    Sachko, Vitaliy 10:00 Semjan, Marek
  • Slovakia F3, Singles
    Arvidsson, Isak 0 0 0 Braun, Niclas 0 0 0
  • Astana, Kazakhstan, Doubles
    Fayziev S / Kalovelonis M 10:05 Kravchuk K / Molchanov D
  • Slovakia F3, Singles
    Ignatik, Uladzimir 10:10 Drzewiecki, Karol
  • Gstaad, Switzerland
    Carreno-Busta, Pablo 10:30 Haase, Robin
  • Tunisia F16, Singles
    Saavedra-Corvalan, Cristobal 10:30 Dougaz, Aziz
  • Tunisia F16, Singles
    Mansouri, Skander 10:30 PLA Malfeito, Jaume
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Marfutina, Maria 10:30 Guttormsen, Karyn
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Luini, Sofia 10:30 Giger, Samira
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Baric, Nives 10:30 Simic, Jelena
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Moroi, Cristina 10:30 Wienerova, Lenka
  • Portugal F11, Singles
    Cooprider, Chris 10:30 Hernando Ruano, Jorge
  • Portugal F11, Singles
    Pereira, Goncalo 10:30 Vivero Gonzalez, Pablo
  • Portugal F11, Singles
    Alvarez Llamas, Axel 10:30 Short, Matthew
  • France F16, Singles
    Guez, David 10:30 Jacq, Gregoire
  • France F16, Singles
    Arneodo, Romain 10:30 Le Boulch, Thomas
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Spremo, Milana 10:40 Romeo, Caroline
  • Baku, Azerbaijan
    Flipkens, Kirsten 10:55 Diatchenko, Vitalia
  • Nanchang, China
    Zhang, Kai Lin 11:00 Chang, Kai-Chen
  • Nanchang, China
    Zhang, Ling 11:00 Duan, Ying-Ying
  • Nanchang, China
    Wang, Yafan 11:00 Sema, Erika
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Cetkovska, Petra 11:00 Oprandi, Romina
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Gasparyan M / Panova A 11:00 Eguchi M / Tig P M
  • Astana, Doubles W-C25-KAZ-05A
    Dzalamidze N / Tarasova A 11:00 Honcova M / Majeric T
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Snita, Karolina 11:00 Barzo, Lilla
  • Serbia F7, Singles
    Van Peperzeel, Gavin 11:00 Silva, Caio
  • Serbia F7, Singles
    Petrovic, Danilo 11:00 Radinski, Aljaz
  • Serbia F7, Singles
    Sabanov, Matej 11:00 Jankovic, Miki
  • Biella, Italy
    Brkic, Tomislav 11:20 De Bakker, Thiemo
  • Biella, Italy
    Caruso, Salvatore 11:20 Bellotti, Riccardo
  • Hamburg, Germany
    Janowicz, Jerzy 11:30 Cuevas, Pablo
  • Turkey F30, Singles
    Mousley, Bradley 11:30 Turker, Mert Naci
  • Turkey F30, Singles
    Altuna, Tuna 11:30 Yuksel, Anil
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Noel, Mallaurie 11:30 Scholsen, Helene
  • Slovakia F3, Singles
    Colella, Alessandro 11:30 Fabian, Patrik
  • Slovakia F3, Singles
    Borsos, Gabor 11:30 Horansky, Filip
  • Slovakia F3, Singles
    Jaloviec, Marek 11:40 Poljak, David
  • Gstaad, Switzerland
    Delbonis, Federico 12:00 Thiem, Dominic
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Hogenkamp, Richel 12:00 Cirstea, Sorana
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Mishina, Daria 12:00 Denisenko, Valeriya
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Prosperi, Valeria 12:00 Njoze, Mirabelle
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Aksu, Ayla 12:00 Esen, Hulya
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Alvarez Teran, Maria Fernanda 12:00 Stamatova, Julia
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Pribylova, Anastasia 12:00 Kvatsabaia, Sofia
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Konig, Pia 12:00 Daniilidou, Eleni
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Shinikova, Isabella 12:00 Bouzkova, Marie
  • Austria F6, Singles
    Trinker, Bastian 12:00 Ghedin, Nicola
  • Austria F6, Singles
    Weissborn, Tristan-Samuel 12:00 Kocevar-Desman, Tom
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Marti Riembau, Ariadna 12:00 Sexmilo Pascual, Marta
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Martinez Martinez, Maria 12:00 Proese, Natalie
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Van Cauter, Anais 12:00 Boualem, Josephine
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Canero Perez, Maria Del Rosario 12:00 Carrillo Marin, Alba
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Luque Moreno, Maria Jose 12:00 Ottomano, Sara
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Fett, Jana 12:00 Perrin, Conny
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Komardina, Anastasiya 12:00 Caregaro, Martina
  • Tunisia F16, Singles
    Petit, Gabriel 12:00 Wang, Tak Khunn
  • Tunisia F16, Singles
    Thivant, Yannick 12:00 Merzetti, Sasha
  • Tunisia F16, Singles
    Diep, Florent 12:00 Urzua-Rivera, Ricardo
  • Portugal F11, Singles
    Barbosa, Romain 12:00 Corbett, Jai
  • Portugal F11, Singles
    Bolla, Andrea 12:00 Berrettini, Matteo
  • Portugal F11, Singles
    Gomez-Herrera, Carlos 12:00 Cembellin Prieto, Antonio
  • Baku, Azerbaijan
    Kontaveit, Anett 12:10 Knapp, Karin
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Karatantcheva, Sesil 12:30 Borecka, Martina
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Homutova, Anastasija 12:30 Niedmers, Nora
  • Serbia F7, Singles
    Sorgi, Joao Pedro 12:30 Grenier, Hugo
  • Serbia F7, Singles
    Kushakov, Alexandr 12:30 Bellier, Antoine
  • Serbia F7, Singles
    Walendowsky, Joao 12:30 Katic, Dejan
  • Biella, Italy, Doubles
    Dellien H / Hernandez J 12:40 Carpen A-D / Marcan D
  • Biella, Italy, Doubles
    Ramirez C / Reyes-Varela M-A 12:40 Bozoljac I / Napolitano S
  • Nanchang, China
    Jankovic, Jelena 13:00 Liu, Chang
  • Nanchang, China, Doubles
    GAO X / You X 13:00 HAN X / Zhang K-L
  • Turkey F30, Doubles
    Glancy D / Igoshin A 13:00 Arreche N A / Madanchi A
  • Nanchang, China, Doubles
    Chan C-W / Wang Y 13:00 HAN N-L / Jang S J
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Suomalainen, Piia 13:00 Lyukshinova, Elisabeth
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Marach O / Qureshi A U H 13:00 Laaksonen H / Margaroli L
  • Hamburg, Germany, Doubles
    Klizan M / Rosol L 13:00 Peya A / Soares B
  • Belgium F8, Singles
    Roy, Matthieu 13:00 Lestienne, Constant
  • Belgium F8, Singles
    Laurent, Yanais 13:00 Griekspoor, Tallon
  • Italy F20, Singles
    WU, DI 13:00 Banes, Maverick
  • Gstaad, Switzerland
    Istomin, Denis 13:20 Sousa, Joao (POR)
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Kruzhkova, Daria 13:30 Vostrikova, Aleksandra
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Tomic, Sara 13:30 Sezer, Melis
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Peers, Sally 13:30 Reix, Sherazad
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Pella, Catalina 13:30 Maleckova, Jesika
  • Sobota/Rokietnica, Doubles W-C...
    Bonaventure Y / Husarova J 13:30 Bertens K / Hogenkamp R
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Daniels, Carolin 13:30 Dunne, Katy
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Serban, Raluca Georgiana 13:30 Trevisan, Martina
  • Roma, Doubles W-C25-ITA-12A
    Lekaj A / Njiric S 13:30 Giovine C / Papamichail D
  • Hamburg, Germany
    Seppi, Andreas 14:00 Mayer, Florian
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Herdzelas, Dea 14:00 Humaloja, Lila
  • Slovakia F3, Singles
    Kalenichenko, Danylo 14:00 Ternar, Tomislav
  • Slovakia F3, Doubles
    Drzewiecki K / Lomacki P 14:00 Kellovsky D / Staubert P
  • Austria F6, Singles
    Nagy, Peter 14:00 Ofner, Sebastian
  • Germany F9, Singles
    Netuschil, Marvin 14:00 Geens, Clement
  • Nanchang, China, Doubles
    Ayukawa M / Okamura K 14:15 Chang K-C / Zheng S
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Granollers M / Lopez M 14:20 Delbonis F / Lorenzi P
  • Hamburg, Germany, Doubles
    Cabal J S / Farah R 14:20 Cuevas P / Marrero D
  • Turkey F30, Doubles
    Celikbilek A / Yuksel A 14:30 Altuna T / Mousley B
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Mishina D / Vasilyeva L 14:30 Bukhanko A / Prozorova E
  • Austria F6, Doubles
    Hampel L / Pichler D 14:30 Brunstrom J / Solberg C
  • Germany F9, Singles
    Schonenberg, Tom 14:30 Rivera-Aranguiz, Guillermo
  • Italy F20, Singles
    Lama, Gonzalo 14:30 Trungelliti, Marco
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Makhorkina, Anna 15:00 Belova, Natalia
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Mihaila A B / Pairone G 15:00 Szatmari A / Szlavikovics S
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Gavrila O / Rosca A A 15:00 Ciufrila R / Rosca I L
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Schaeder, Laura 15:00 Ene, Cristina
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Wacanno, Eva 15:00 Sizikova, Yana
  • Serbia F7, Singles
    Ilic, Luka 15:00 Biro, Andre
  • Serbia F7, Singles
    Zgombic, Fran Zvonimir 15:00 Rakic, Strahinja
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Eidukonyte, Joana 15:00 Tolibova, Sadafmoh
  • Estonia F1, Singles
    MAS Mascolo, Adria 15:00 Ivanov, Vladimir
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Flood, Emma 15:00 Maggen, India
  • Belgium F8, Singles
    Harris, Billy 15:00 Jankovits, Yannick
  • Belgium F8, Singles
    Vatutin, Alexey 15:00 Merckx, Jonas
  • Italy F20, Doubles
    Leite W / Sant'Anna B 15:00 Licciardi P / Rondoni P
  • Hamburg, Germany
    Nadal, Rafael 15:20 Vesely, Jiri
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Humaloja L / Nylund N 15:30 Lyukshinova E / Makhorkina A
  • Florianopolis, Brazil
    CE, Gabriela 15:30 Beck, Annika
  • USA F23, Singles
    Escobar, Gonzalo 15:30 Gabb, Richard
  • USA F23, Singles
    Lopez Villasenor, Gerardo 15:30 King, Evan
  • USA F23, Singles
    Mclachlan, Ben 15:30 Santiago, Mico
  • USA F23, Singles
    Agar, Ryan 15:30 Meister, Nicolas
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Bednarek T / Junaid R 15:40 Bury A / Istomin D
  • Hamburg, Germany, Doubles
    Murray J / Peers J 15:40 Moser F / Struff J-L
  • Lexington, USA, Doubles
    Ball C / Klein B 16:00 Broady L / Ward J
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Elbaba, Julia 16:00 Brady, Jennifer
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Vaidisova, Nicole 16:00 Vogt, Stephanie
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Parviainen K / Suomalainen P 16:00 Niedmers N / Scholsen H
  • Slovakia F3, Doubles
    Horansky F / Zelenay I 16:00 Blasko M / Fabian P
  • Slovakia F3, Doubles
    Cammarata A / Colella A 16:00 Jaloviec M / Safranek V
  • Slovakia F3, Doubles
    Bulant R / Srkala T 16:00 Arvidsson I / Borsos G
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-28...
    Munozova A / Stamatova J 16:00 Patiuk V / Sterenbach S
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-28...
    Luttikhuis N / Williams C 16:00 Esen H / Esen L
  • Germany F9, Doubles
    PEL D / Van Scheppingen D 16:00 Pauffley N / Rice D
  • Germany F9, Singles
    Nekic, Tim 16:00 Heyman, Christopher
  • Serbia F7, Doubles
    Romboli F / Silva C 16:00 Fatic N / Jankovic M
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Andrianjafitrimo, Tessah 16:00 Gutierrez Carrasco, Maria
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Deigman, Laura 16:00 Perera Ros, Meritxell
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Sabino, Lisa 16:00 Fusinato, Francesca
  • Roma, Doubles W-C25-ITA-12A
    Moore T / Perrin C 16:00 Komardina A / Sotnikova A
  • Florianopolis, Brazil
    Torro-Flor, Maria-Teresa 16:00 Sevastova, Anastasija
  • Tunisia F16, Singles
    Torre, Eduardo Agustin 16:00 Echargui, Moez
  • Tunisia F16, Singles
    Fong, Blade 16:00 Khaddari, Hicham
  • Tunisia F16, Singles
    Kilani, Majed 16:00 Jotovski, Tomislav
  • Tunisia F16, Doubles
    Apellaniz Napal J / Buehler S 16:00 Alvarez-Guzman M / Dyke J
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-16A
    Wessel A / Wienerova L 16:00 Kyrpot O / Marfutina M
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-16A
    Baric N / Moroi C 16:00 Luini S / Simic J
  • Portugal F11, Singles
    Baldi, Filippo 16:00 Hess-Olesen, Soren
  • Portugal F11, Doubles
    Falcao G / Pereira G 16:00 Saraiva B / Skajaa N
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Brito, Fernanda 16:00 Vega, Maria Constanza
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Kurata, Nathaly 16:00 Seguel, Daniela
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Lucero, Carla 16:00 Piai, Eduarda
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Rossi, Nathalia 16:00 Sanchez, Ana Sofia
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Totka, Naomi 16:00 Eikeri, Ulrikke
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Boren, Brynn 16:00 DI Lorenzo, Francesca
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Coppoc, Morgan 16:00 Altick, Frances
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Nefedova, Anastasia Evgenyevna 16:00 Carruthers, Steffi
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Arcangioli, Manon 16:00 Plipuech, Peangtarn
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Sanchez, Maria 16:00 Crawford, Samantha
  • Hamburg, Germany
    Bolelli, Simone 16:30 Munar Clar, Jaume Antoni
  • Horb, Doubles W-C15-GER-01A
    Teichmann J / Von Deichmann K 16:30 Pella C / Perez Rojas G
  • Austria F6, Doubles
    Jastraunig L / Weissborn T-S 16:30 Borgo F / Ghedin N
  • Serbia F7, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 16:30 Milushev P / Trendafilov P
  • Estonia F1, Singles
    Vasilenko, Alexander 16:30 Picco, Francesco
  • Estonia F1, Singles
    Raisma, Kenneth 16:30 Elistratov, Evgeny
  • Estonia F1, Singles
    Granollers-Pujol, Gerard 16:30 Polyakov, Vladimir
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Sarrazin, Laetitia 16:30 Gulbe, Laura
  • Egypt F24, Singles
    Tepavac, Marko 16:30 AL Taweel, Issam
  • Egypt F24, Singles
    Pulgar-Garcia, Javier 16:30 Kolisnyk, Olexiy
  • Egypt F24, Singles
    Lago, Tommaso 16:30 Bonadio, Riccardo
  • Egypt F24, Singles
    Richard, Antoine 16:30 Ioannides, Constantinos
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Strakhova, Valeriya 16:30 Zotova, Maria
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sliusar, Kateryna 16:30 Jebawy, Jasmin
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Samir, Sandra 16:30 Miyazaki, Yuriko Lily
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Pinto, Giorgia 16:30 Lazareva, Margarita
  • Florianopolis, Brazil
    Pereira, Teliana 16:45 Siegemund, Laura
  • Gstaad, Switzerland
    Goffin, David 17:00 Zeballos, Horacio
  • Lexington, USA
    Couacaud, Enzo 17:00 Millman, John
  • Lexington, USA
    Clezar, Guilherme 17:00 Dancevic, Frank
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Zimmermann, Kimberley 17:00 Gabric, Anna
  • Austria F6, Singles
    Chazal, Maxime 17:00 Reissig, Nicolas
  • Horb, Doubles W-C15-GER-01A
    Luknarova Z / Primorac I 17:00 Maleckova J / Shinikova I
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Duran G / Zeballos H 17:00 Knowle J / Oswald P
  • Spain F23, Doubles
    Blasco Hervas A / Sanchez Herrero D 17:00 Diez S / Mardones B
  • Spain F23, Doubles
    Elangovan N / Kaliyanda Poonacha N 17:00 Esteve Lobato E / Martinez Portero P
  • Spain F23, Singles
    Alcaraz Ivorra, Albert 17:00 Lopez Perez Fuster, Jorge
  • Spain F23, Singles
    Diez, Steven 17:00 Martinez Portero, Pedro
  • Belgium F8, Doubles
    Arends S / Behar A 17:00 Johnson H / Johnson Y
  • USA F23, Singles
    Pavic, Ante 17:00 Kohen, Alan
  • France F16, Singles
    Nys, Hugo 17:00 Inzerillo, Jerome
  • France F16, Singles
    Soler, Joan 17:00 Sidorenko, Alexandre
  • Colombia F6, Singles
    Pereira, Jose 17:00 Galarza, Juan Ignacio
  • Colombia F6, Singles
    Souto, David 17:00 Struvay, Eduardo
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Stefkova, Barbora 17:00 Andreescu, Bianca Vanessa
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Mueller, Alexandra 17:00 Aoyama, Shuko
  • Florianopolis, Brazil, Doubles
    Melnikova M / Pous-Tio L 17:15 Irigoyen M / Kania P
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Embree L / Loeb J 17:30 Brady J / Muhammad A
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Parres Azcoitia O / Paredes Roemer L C 17:30 Canero Perez M D R / Del Cueto Castillo P
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Martinez Martinez M / Ottomano S 17:30 Boualem J / Marti Riembau A
  • Sobota/Rokietnica, Doubles W-C...
    Lister C / Ostapenko J 17:30 BUA T / Garcia-Perez G
  • Tunisia F16, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 17:30 Allaf K / Merzetti S
  • Tunisia F16, Doubles
    Diep F / Wang T K 17:30 Babelis T / Garcia-Roman M
  • Tunisia F16, Doubles
    Ghorbel A / Mansouri S 17:30 Girat Magin V / Thivant Y
  • Germany F9, Doubles
    Mantilla F / Sakamoto P 17:30 Netuschil M / Scholz P
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Pegula, Jessica 17:30 Hibino, Nao
  • Portugal F11, Doubles
    Gomez-Herrera C / Short M 17:30 Addison A / Cooprider C
  • Portugal F11, Doubles
    Completo A / Salgado A 17:30 Baldi F / Berrettini M
  • Italy F20, Singles
    Giustino, Lorenzo 17:30 Tsitsipas, Stefanos
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Kratzer, Ashley 17:30 Smith, Kristina N
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Weinhold, Ashley 17:30 Miroshnichenko, Veronica
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Herring, Lauren 17:30 Failla, Jessica
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Noi, Yukako 17:30 Graham, Alexa
  • USA F23, Singles
    Goldhoff, George 17:30 Bourchier, Harry
  • USA F23, Singles
    Estevez, Maximiliano 17:30 Corwin, Felix
  • USA F23, Singles
    Chappell, Nick 17:30 Thompson, Clay
  • Parnu, Doubles W-C10-EST-01A
    Horackova G / Sizikova Y 18:00 Eidukonyte J / Parish H
  • Estonia F1, Doubles
    Ivanov V / Kerner M 18:00 Libietis M / Reese H
  • Parnu, Doubles W-C10-EST-01A
    Flood E / Wacanno E 18:00 Grzywocz S / Zarytska A
  • Florianopolis, Brazil
    Mattek-Sands, Bethanie 18:00 Martincova, Tereza
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Roman Dominguez, Ana 18:00 Herrero Garcia Honorato, Claudia
  • Germany F9, Singles
    Okala, Jules 18:00 VON Massow, George
  • Egypt F24, Singles
    Kadry, Karim 18:00 Brtnicky, Filip
  • Egypt F24, Singles
    Hossam, Karim 18:00 Petersen, Bjoern
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Korzhova, Ekaterina 18:00 Nepliy, Elina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Burillo Escorihuela, Irene 18:00 Clerici, Giada
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sipek, Natalija 18:00 Muntean, Victoria
  • Egypt F24, Singles
    Filenkov, Alexei 18:00 Ward, Alexander
  • Egypt F24, Singles
    Schott, Hugo 18:00 Bega, Alessandro
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kuznetsova, Varvara 18:00 Bekker, Kseniia
  • Canada F6, Singles
    Giron, Marcos 18:00 Tearney, Finn
  • Canada F6, Singles
    Dome, Andre 18:00 Shapovalov, Denis
  • Canada F6, Singles
    Vukic, Aleksandar 18:00 Gosea, Farris Fathi
  • Lexington, USA
    Klein, Brydan 18:20 Bhambri, Yuki
  • Horb, Doubles W-C15-GER-01A
    Daniels C / Marozava L 18:30 Sanchez-Quintanar C / Schaeder L
  • Horb, Doubles W-C15-GER-01A
    Hobgarski K / Rueffer L 18:30 Dunne K / Ulvefeldt M
  • Spain F23, Singles
    Barranco Cosano, Javier 18:30 Martin, Toby
  • Spain F23, Singles
    Giner, Marc 18:30 Mangaloglu, Halit Berke
  • Belgium F8, Doubles
    Ramiaramanana L / Shropshire S 18:30 Gille S / Vliegen J
  • France F16, Doubles
    Jacq G / Sansonetti V 18:30 Janvier M / Reboul F
  • Colombia F6, Singles
    Heras, Patricio 18:30 Dutra DA Silva, Daniel
  • Colombia F6, Doubles
    Mena F / Montero J 18:30 Arevalo-Gonzalez M / Diaz-Figueroa C
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Rodriguez, Victoria 18:30 Sanders, Storm
  • Italy F20, Doubles
    Banes M / Lama G 19:00 Basso A / Ceppellini A
  • Portugal F11, Singles
    Hoang, Antoine 19:00 Cacao, Tiago
  • Austin, Doubles W-C10-USA-07A
    Collie N / Kopinski M 19:00 Czarniak Rego S / Maltby F
  • Austin, Doubles W-C10-USA-07A
    Dvorak S / Kiro L 19:00 Boren B / Zhu A
  • Austin, Doubles W-C10-USA-07A
    Ouellet-Pizer C M / Smith G 19:00 Eikeri U / Ivanova D
  • Austin, Doubles W-C10-USA-07A
    Dewar T Z. / Koroleva Y 19:00 Golovin J / Wacnik J
  • USA F23, Doubles
    Clayton S / Gabb R 19:00 Agar R / Bader S
  • USA F23, Doubles
    Chaplin J / Mclachlan B 19:00 Lopez Villasenor G / Uchida K
  • USA F23, Doubles
    Cotrone D / Goldin G M 19:00 Escobar G / Krainik P
  • France F16, Singles
    Tchoutakian, Maxime 19:00 Lokoli, Laurent
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Chang, Sophie 19:00 Frenkel, Nicole
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Simmonds, Chanel 19:00 Coin, Julie
  • Florianopolis, Brazil, Doubles
    Minella M / Torro Flor T 19:15 Beck A / Siegemund L
  • Estonia F1, Doubles
    MAS Mascolo A / Picco F 19:30 Lebedev I / Sabanin Y
  • Estonia F1, Doubles
    Elistratov E / Kozyukov V 19:30 Mugevicius L / Vasilenko A
  • Estonia F1, Doubles
    Granollers-Pujol G / Vervoort M 19:30 Mesquida Berg O / Renard L
  • Egypt F24, Doubles
    Hossam K / Hossam Y 19:30 Dowson D / Ward A
  • Egypt F24, Doubles
    Pulgar-Garcia J / Tepavac M 19:30 Chetty J / Mugabe D
  • Egypt F24, Doubles
    Farinola D / Lynch K 19:30 Kolisnyk O / Petrenko A
  • Egypt F24, Doubles
    Richard A / Taweel I H 19:30 Bonadio R / Sulea T C
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Lazareva M / Strakhova V 19:30 Gardella F J / Pinto G
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Kuznetsova V / Sipek N 19:30 Miyazaki Y L / Walters A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Burillo Escorihuela I / Wallace I 19:30 Ostlund F / Rohde-Moe C
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Bekker K / Nepliy E 19:30 Sliusar K / Tatachar Venugopal D
  • Portugal F11, Doubles
    Alvarez Llamas A / Hess-Olesen S 19:30 Barbosa R / Bonzi B
  • Canada F6, Singles
    Mccourt, Zachary 19:30 Polansky, Peter
  • Canada F6, Singles
    Schnur, Brayden 19:30 Sarmiento, Raymond
  • Canada F6, Singles
    Kylar, Kevin 19:30 Reid, Matt
  • Lexington, USA, Doubles
    Krueger M / Nielsen F 19:40 O'Brien D / Roelofse R
  • Lexington, USA, Doubles
    Kutrovsky D / Myneni S 19:40 Bangoura S / Dancevic F
  • Atlanta, USA
    Sock, Jack 20:00 Kudla, Denis
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Brito F / Seguel D 20:00 Ferrero M / Herazo Gonzalez M F
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Gatica B / Petit S M 20:00 Kurata N / Piai E
  • USA F23, Doubles
    Kohen A / Lamble J 20:00 Meister N / Pavic A
  • Colombia F6, Singles
    Gomez, Juan Sebastian 20:00 Quintero, Michael
  • France F16, Singles
    Eremin, Edoardo 20:30 Groll, Teri
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Foretz, Stephanie 20:30 Hesse, Amandine
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    RAE J / Smith A 20:30 Hibino N / Webley-Smith E
  • Atlanta, USA
    Sela, Dudi 21:00 Becker, Benjamin
  • Canada F6, Singles
    Tamir, Daniel 21:00 Nevolo, Dennis
  • Canada F6, Doubles
    Nicholas H / Schnur M J 21:00 Bulis M / Cukierman D
  • Italy F20, Singles
    Mager, Gianluca 21:30 Giorgini, Daniele
  • Colombia F6, Doubles
    Barrientos N / Struvay E 21:30 Galarza J I / Heras P
  • Atlanta, USA
    Berankis, Ricardas 22:00 Johnson, Steve
  • Gatineau, Doubles W-C25-CAN-01...
    Moore J / Zhao C 22:00 Jeukeng-Nkamgouo A-L / Leon S
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Chang S / Simmonds C 22:00 Chumney M / Lewis K
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Adachi M / Hozumi E 22:00 Lertpitaksinchai N / Plipuech P
  • Atlanta, USA, Doubles
    Baghdatis M / Jaziri M 22:20 Fleming C / Muller G
  • Canada F6, Doubles
    Haddad V / Stafford J 22:30 Dome A / Tearney F
  • Canada F6, Doubles
    Reyes N / Silverman C 22:30 Giron M / Gosea F F
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Sebov, Katherine 23:30 Zacarias, Marcela

Došao kod Maljkovića

Šuput srećan zbog dolaska u Cedevitu

Košarka

Stvarno sam iznenađen i jako srećan što dolazim u Zagreb", rekao Šuput

Predrag Suput kosarka

Mnoge je iznenadila vest da je Predrag Šuput odlučio da karijeru nastavi u Hrvatskoj, u dresu Cedevite. I nekadašnji košarkaš Partizana priznaje da nije očekivao poziv iz Zagreba.

"Iskreno, nisam se nadao potpisu za Cedevitu. Imao sam ponude u Nemačkoj kada me je pozvala Cedevita. Evroliga, Božo Maljković. Sjajna stvar pri kraju karijere. Super! Stvarno sam iznenađen i jako srećan što dolazim u Zagreb", rekao Predrag Šuput za zvanični sajt hrvatskog kluba.

Šuput, rođen 1977. godine u Gospiću, veruje da će iskustvom i borbenošću pomoći Cedeviti u debitantskoj sezoni u Evroligi.

"Ono što mogu dati Cedeviti svakako je borbenost, srce, iskustvo. Nadam se da ću, s obzirom da sam igrao Evroligu i s Partizanom i s Bambergom, s tim iskustvom pomoći ekipi da napravi odlične rezultate", zaključio je Šuput.

Šuput je drugi srpski košarkaš koji je ovog leta prešao u hrvatski klub. Pre njega to je učinio Marko Jagodić Kurdidža, koji je pojačao Cibonu.

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Jeste, dogodila se greška u grafici, ali ona ne utiče na ispravnost izvlačenja brojeva Aleksandar Vulović, direktor Državne lutrije Srbije

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!