• Cambodia F2, Singles
    Kim, Seong Kwan 1 4 6 3 1 1 Lee, Duck Hee 2 6 3 6 2 2
  • Thailand F10, Singles
    Klein, Brydan 1 6 5 1 Isarow, Pruchya 0 2 3 0
  • Thailand F10, Singles
    Sornbutnark, Warit 0 3 2 0 0 Jung, Jason 2 6 6 2 2
  • Thailand F10, Singles
    Grills, Jacob 0 3 4 0 0 Uchiyama, Yasutaka 2 6 6 2 2
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-12A
    Rudakova, Anastasia 1 6 4 1 Novoselova, Polina 0 3 5 0
  • Cambodia F2, Doubles
    GAO X / Ouyang B 0 5 0 Wang C-F / YI C-H 0 5 0
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-12A
    Khabibulina, Albina 0 2 0 Yashina, Ekaterina 0 5 0
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-12A
    Bryzgalova, Yulia 06:00 Lazareva, Margarita
  • Cambodia F2, Singles
    Singh, Karunuday 06:30 Bar, Dekel
  • Thailand F10, Singles
    Bai, Yan 06:45 Udomchoke, Danai
  • Thailand F10, Doubles
    Grills J / Uchida K 07:00 Congcar C / Stevenson K
  • Cambodia F2, Doubles
    Kern R / Wagner S 07:20 CHO S-J / Lim Y-K
  • Iran F11, Singles
    Cammarata, Alberto 07:30 Lizariturry, Juan
  • Iran F11, Singles
    Kekez, Duje 07:30 Galoppini, Davide
  • Iran F11, Singles
    Maccari, Federico 07:30 Musialek, Alexis
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-12A
    Kerimbayeva, Kamila 07:40 Tolibova, Sadafmoh
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-12A
    Khabibulina A / Merenkova P 08:00 Bryzgalova Y / Lazareva M
  • Kuwait F3, Singles
    Ortega-Olmedo, Roberto 08:00 Neuchrist, Maximilian
  • Kuwait F3, Singles
    De Loore, Joris 08:00 Trubrig, Christian
  • Kuwait F3, Singles
    Hemery, Calvin 08:00 Pulgar-Garcia, Jaime
  • Turkey F42, Singles
    Mugevicius, Lukas 08:00 Barbosa, Romain
  • Turkey F42, Singles
    Altmaier, Daniel 08:00 Popko, Dmitry
  • Turkey F42, Singles
    Becker, Richard 08:00 Woerner, Paul
  • Turkey F42, Singles
    Weissborn, Tristan-Samuel 08:00 Mylokostov, Denys
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Gorgodze, Ekaterine 08:00 Han, Sung-Hee
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Arsova, Stefani 08:00 Gjorcheska, Lina
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Skamlova, Chantal 08:00 Gulman, Yasmin
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Aksu, Ayla 08:00 Jani, Reka-Luca
  • Thailand F10, Doubles
    Isarow P / Kadchapanan N 08:15 Kaewsuto C / Sornbutnark W
  • Cyprus F3, Singles
    Barry, Sam 08:30 Ruppli, Andrew
  • Cyprus F3, Singles
    Jecan, Mircea-Alexandru 08:30 Dubail, Julien
  • Cyprus F3, Singles
    Milushev, Plamen 08:30 Bortolotti, Marco
  • Cyprus F3, Singles
    Chrysochos, Petros 08:30 Clayton, Scott
  • Iran F11, Singles
    Androic, Toni 09:00 Sobolta, Igor
  • Iran F11, Singles
    Klec, Ivo 09:00 Luetjen, Jonas
  • Iran F11, Doubles
    Dabiri A / Nadaf H R 09:00 Muller A / Rakotomalala M
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sanchez-Quintanar, Cristina 09:00 Pribylova, Anastasia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Toljan, Janina 09:00 Profit, Elizabeth Anita Alexandria
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mikulskyte, Justina 09:00 Lukic, Vojislava
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Tatachar Venugopal, Dhruthi 09:00 Abou Zekry, Ola
  • Egypt F34, Singles
    Pospisil, Jaroslav 09:00 Cias, Pawel
  • Egypt F34, Singles
    Dembek, Michal 09:00 Satral, Jan
  • Egypt F34, Singles
    Trinker, Bastian 09:00 Jedruszczak, Mikolaj
  • Egypt F34, Singles
    Uzhylovsky, Vladimir 09:00 Jomby, Tom
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-12A
    Kerimbayeva K / Yashina E 09:10 Antonova E / Pogrebnyak V
  • Kuwait F3, Singles
    Bossel, Adrien 09:30 Smethurst, Daniel
  • Turkey F42, Singles
    Erguden, Baris 09:30 Dmitriev, Kirill
  • Turkey F42, Singles
    Liniger, Jannis 09:30 Safiullin, Roman
  • Turkey F42, Singles
    Vorster, Tucker 09:30 Karlovskiy, Evgeny
  • Turkey F42, Singles
    Griekspoor, Scott 09:30 Silva, Frederico Ferreira
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Haas, Sina 09:30 Gaydarzhi, Ksenia
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Eraydin, Basak 09:30 Wikkerink, Janneke
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Hering, Katharina 09:30 Kvatsabaia, Sofia
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Buzean, Diana 09:30 Sliusar, Kateryna
  • Tunisia F9, Singles
    Milojevic, Nikola 09:30 Margaroli, Luca
  • Tunisia F9, Singles
    Marcan, Dino 09:30 Hoyt, Evan
  • Tunisia F9, Singles
    Domingues, Joao 09:30 Mladenov, Vasko
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Arcangioli, Manon 09:30 Versteeg, Kelly
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Husaric, Anita 09:30 Stephenson, Francesca
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Liebens, Klaartje 09:30 Raszkiewicz, Eva
  • Cyprus F3, Singles
    Crepaldi, Erik 10:00 Kyratzis, Sergis
  • Cyprus F3, Singles
    Goldengoren, Tal 10:00 Zhang, Zhizhen
  • Cyprus F3, Singles
    Bois, Michael 10:00 Gabb, Richard
  • Cyprus F3, Singles
    Simon, Tobias 10:00 Djere, Laslo
  • Iran F11, Doubles
    Lizariturry J / Vervoort M 10:30 Hossein Zade M / Mohazebnia M
  • Iran F11, Doubles
    Esmail Yazdi H / Esmail Yazdi H 10:30 Fornell-Mestres M / Neubau M
  • Iran F11, Doubles
    Schoerner L K / Schutt L 10:30 Mensurado V / Musialek A
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Reddy, Snehadevi S 10:30 Cavaday, Naomi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Stojanovic, Nina 10:30 Stadler, Nina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Jaeger, Corina 10:30 Totka, Naomi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Deigman, Laura 10:30 Giovine, Claudia
  • Egypt F34, Singles
    Barrere, Gregoire 10:30 Salaba, Libor
  • Egypt F34, Singles
    Osama, Mazen 10:30 Safwat, Mohamed
  • Egypt F34, Singles
    Sabry, Sherif 10:30 Ridout, Robbie
  • Egypt F34, Singles
    Garzelli, Francesco 10:30 Cagnina, Julien
  • Tunisia F9, Singles
    Perret, Loic 11:00 Ruepke, Lukas
  • Tunisia F9, Singles
    Jankovits, Yannick 11:00 Bettles, Andrew
  • Tunisia F9, Singles
    Munoz-Abreu, Jordi 11:00 Ghedin, Nicola
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Orlova, Natalia 11:00 Caregaro, Martina
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Bonic, Barbara 11:00 Simic, Jelena
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Melichar, Nicole 11:00 Oyen, Sofie
  • Iran F11, Doubles
    Anand K / Sharma A 12:00 Jotovski T / Kekez D
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Morgina A / Pribylova A 12:00 Cepelyte A / Mikulskyte J
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Drew J / Stadler N 12:00 Abou Zekry O / Kharchenko A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Reddy S S / Tatachar Venugopal D 12:00 Giovine C / Toljan J
  • Egypt F34, Doubles
    Salaba L / Satral J 12:00 Borella F / Kadry K
  • Egypt F34, Doubles
    Cagnina J / Gille S 12:00 Uzhylovsky V / Zielinski J
  • Egypt F34, Doubles
    Blecha J / Smola M 12:00 Kellovsky D / Pospisil J
  • Egypt F34, Doubles
    Cias P / Jedruszczak M 12:00 Petrovic D / Vucic I
  • Cyprus F3, Doubles
    Hovhannisyan M / Jecan M-A 12:00 Milushev P / Neykov A
  • Cyprus F3, Doubles
    Mihaylov K / Neykov T 12:00 Barry S / O'Hare D
  • Turkey F42, Doubles
    Bellier A / Bodmer A 12:00 Ilkel C / Yurtacan E
  • Turkey F42, Doubles
    Adanali M / Celikbilek A 12:00 Lootsma N / Mugevicius L
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-43A
    Jani R-L / Stamatova J 12:00 Ciraolo V / Han S-H
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-43A
    Daniel J / Rose M 12:00 Anil C / Topsel M
  • Tunisia F9, Singles
    Zapata Miralles, Bernabe 12:30 Giacalone, Omar
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Korashvili, Oleksandra 12:30 Wessel, Alina
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Touly, Carla 12:30 Herdzelas, Dea
  • Sousse, Doubles W-C10-TUN-07A
    Arcangioli M / Partaud M 12:30 Boulter K / Simpson J
  • Kuwait F3, Doubles
    Gohlke D / Trubrig C 13:00 Hemery C / Vanneste J
  • Kuwait F3, Doubles
    Kaelin Y / Stucker R 13:00 Neuchrist M / Wirlend D
  • Cyprus F3, Doubles
    Bortolotti M / Crepaldi E 13:30 Bois M / Glancy D
  • Cyprus F3, Doubles
    Baghdatis P / Hadjistyllis S 13:30 Chrysochos P / Serdarusic N
  • Turkey F42, Doubles
    Dmitriev K / Plotniy A 13:30 Miedler L / Weissborn T-S
  • Turkey F42, Doubles
    Karlovskiy E / Popko D 13:30 Bradaric M / Safiullin R
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-43A
    Gaydarzhi K / Skamlova C 13:30 Gorgodze E / Kvatsabaia S
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-43A
    Adamescu C / Primorac I 13:30 Gjorcheska L / Konig P
  • Tunisia F9, Doubles
    Ghedin N / Margaroli L 13:30 Bettles A / Hoyt E
  • Tunisia F9, Doubles
    Munoz-Abreu J / Perez Sanz D 14:00 Marcan D / Onishi K
  • Tunisia F9, Doubles
    Jeppesen O R / Soendergaard S F 14:00 Dzhavakian Y / Mladenov V
  • Sousse, Doubles W-C10-TUN-07A
    Bonic B / Korashvili O 15:00 Touly C / Versteeg K
  • Sousse, Doubles W-C10-TUN-07A
    Horvat I / Raszkiewicz E 15:00 Herdzelas D / Husaric A
  • Sousse, Doubles W-C10-TUN-07A
    Oyen S / Wessel A 15:00 Balducci A / Caregaro M
  • Chile F8, Singles
    Paz, Juan Pablo 15:00 Arreche, Nicolas Alberto
  • Chile F8, Singles
    Malla, Bastian 15:00 Aguilar, Jorge
  • Chile F8, Doubles
    Ameal J I / Sanchez R 15:00 Torre E A / Villanueva G
  • Domincan Republic F1, Singles
    Van Der Duim, Antal 16:00 Escobar, Felipe
  • Domincan Republic F1, Singles
    Galarza, Juan Ignacio 16:00 Echazu, Mauricio
  • Domincan Republic F1, Singles
    Beretta, Duilio 16:00 Smith, Connor
  • Domincan Republic F1, Singles
    Monteiro, Thiago Moura 16:00 De Paula, Fabiano
  • Chile F8, Singles
    Podlipnik-Castillo, Hans 16:30 Rivera-Aranguiz, Guillermo
  • Chile F8, Singles
    Saez, Juan Carlos 16:30 Saavedra-Corvalan, Cristobal
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Brogan, Anna 16:30 Lucero, Carla
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Morozova, Alexandra 16:30 Bosio, Victoria
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Koch-Benvenuto, Andrea 18:00 Perez Garcia, Maria Paulina
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Quiceno, Valerie 18:00 Monroy, Yuliana
  • Chile F8, Doubles
    Bruna E / Stuardo F 19:00 PAZ J P / Portmann L
  • Brazil F15, Singles
    Buchhass, Matias Rodolfo 19:00 Neis, Fabricio
  • Brazil F15, Singles
    Civita-Telles, Leonardo 19:00 Brandao, Filipe
  • Brazil F15, Singles
    Vilella Martinez, Mario 19:00 Kicker, Nicolas
  • Domincan Republic F1, Doubles
    Groen S / Van Der Duim A 19:30 Lazov A / Sillanpaa H
  • Domincan Republic F1, Doubles
    Bernardi P / Smith C 19:30 Echazu M / Surreaux A
  • Bogota, Doubles W-C10-COL-03A
    Mina B / Morozova A 19:30 Bosio V / Roldan D
  • Brazil F15, Doubles
    Buchhass M R / Iriarte T 20:30 Civita-Telles L / Vilella Martinez M
  • Brazil F15, Singles
    Matos, Rafael 22:00 Dias, Marcos Vinicius DA Silva
  • Brazil F15, Doubles
    Neis F / Romboli F 23:30 Gutierrez O J / Kicker N

Kraj

Tipsarević i Zimonjić ispali u četvrtfinalu dubla na OI

Tenis

Autor:

Srpski dubl ispao iz borbe za medalju

Srpski teniser Janko Tipsarević i Nenad Zimonjić ispali su u četvrtfinalu dubla na Olimpijskim igarama u Londonu, pošto su danas izgubili od Francuza Žilijena Benetoa i Rišara Gaskea sa 0:2 u setovima (4:6, 6:7).

Meč je počeo nesigurnim servisima oba tima, pa su tako u prva dva gema viđeni brejkovi. Prvo je francuski dubl izgubio servis, a potom i srpski. Francuzi su pri vođstvu sa 5:4 u prvom setu oduzeli servis protivnicima i tako poveli sa 1:0. Sva četiri tenisera su sigurno servirala u drugom setu, osim u prvom gemu, kada su Tipsarević i Zimonjić imali brejk loptu, koju nisu iskoristili.

Drugi set odlučen je u taj-brejku, u kome su srpski teniseri izgubili čak tri poena na svoj servis, pa je francuski par dobio sa 7:3. Beneto i Gaske će u polufinalu Igara u Londonu igrati protiv prvih nosilaca, američkih blizanaca Boba i Majka Brajana.

Tipsarević je završio takmičenje na Olimpijskim igrama u Londonu, pošto je prethodno ispao u osmini finala singla od Džona Iznera, dok će Zimonjić igrati u mešovitim parovima sa Anom Ivanović.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Odbijao sam da budem ministar u prethodnim vladama, ali premijer kaže da sledeći put neću moći da odbijem Dragan Marković Palma, predsednik JS

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!