NIGERIJSKI GOLMAN SUDIJI: Da li si normalan, zašto Mesiju daješ toliko slobodnjaka?

Vinsent Enejama se požalio Ricoliju

Brazil 2014 -
Argentina je pobedila s 3:2, a Mesi je postigao dva gola od kojih jedan iz slobodnog udarca. Enejama se u poluvremenu požalio Ricoliju

RIO - Golman nigerijske reprezentacije Vinsent Enejama požalio se u poluvremenu utakmice sa Argentinom italijanskom sudiji Nikolu Ricoliju da dosuđuje previše slobodnih udaraca iz kojih Lionel Mesi daje golove.Argentina je pobedila s 3:2, a Mesi je postigao dva gola od kojih jedan iz slobodnog udarca. Enejama se u poluvremenu požalio Ricoliju."Mesiju ste dosudili puno slobodnih udaraca. Već ste mu dva dali! Zar nije tako? A on pogađa... Pokušavam da branim, ali je tako dobar...", rekao je nigerijski golman.Ricoli je prihvatio šalu."Znam da je Mesi dobar, ali i ti si. Da nisi, ne bi bio ovde", rekao je Italijan.