Fiorentina i Parma podelili bodove

Serija A

Srpski reprezentativac Nenad Tomović presedeo je ceo meč na klupi "viole"

Fudbaleri Firoentine remizirali su na svom terenu sa Parmom 2:2 u poslednjoj utakmici sedmog kola italijanske Serije A.

Parma je u samoj završnici prvog poluvremena preko Valtera Gargana došla do prednosti.

Ekipa trenera Vinćenca Montele je u drugom poluvremenu pokušala da sustigne prednost gostiju, a upornost im se isplatila u 64. minutu, kada je Gonsalo Rodriges poravnao rezultat. Fiorentina je u 78. minutu došla do prednosti i do samog kraja meča delovalo je da će sva tri boda ostati u Firenci, međutim, deset sekundi pre zadnjeg sudijskog zvižduka Masimo Gobi doneo je bod svojoj ekipi.

Srpski reprezentativac Nenad Tomović presedeo je ceo meč na klupi "viole". Fiorentina je tako posle kompletnog sedmog kola Serije A na petom mestu sa 11 bodova, dok je Parma 14. sa šest.