URUGVAJAC UNIŠTIO VBA: Het-trik Luisa Suareza!

Liverpul nastavio da gazi

Liverpul je na svom terenu ubedljivo pobedio Vest Bromvič s 4:1, a meč je obeležio Suarez koji je postigao tri gola na ovom meču

MANČESTER - Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su na svom terenu ekipu Stouka sa 3:2 u devetom kolu Premijer lige. Stouk je poveo preko Pitera Krauča u 4. minutu, izjednačio je Robin Van Persi u 43, a gosti su do poluvremena došli do novog vođstva preko Marka Arnautovića u 45. Ipak, Vejn Runi u 78. i Havijer Ernandes u 80. minutu doneli su preokret i pobedu svojoj ekipi od 3:2. Liverpul je kod kuće ubedljivo savladao Vest Bromvič sa 4:1 i tako ostao na drugom mestu na prvenstvenoj tabeli. Het-trik za domaćina postigao je Luis Suarez, jedan gol dao je Danijel Staridž, dok je strelac za goste bio Džejms Morison iz penala. Everton je u gostima pobedio Aston Vilu sa 2:0 golovima Lukakua i Osmana. Arsenal je u gostima pobedio Kristal Palas s 2:0 pogocima Artete i Žirua. Sautempton je na svom terenu pobedio Fulam s 2:0.Arsenal je prvi sa 22 boda ispred Liverpula sa 20.