Novi Pazar ubedljiv protiv Spartaka

Očekivani rezultati

Novi Pazar je do trijumfa stigao u drugom poluvremenu golovima Mutavdžića, Obrovca i Vidakovića

NOVI PAZAR - Fudbaleri Novog Pazara pobedili su danas kod kuće subotički Spartak rezultatom 3:0 (0:0), dok je OFK Beograd na Karaburmi savladao Jagodinu sa 3:2 (3:1) u utakmicama 12. kola Superlige Srbije.

Novopazarci dugo nisu mogli da slome otpor Subotičana. Mrežu golmana Aleksića načeo je Mutavdžić u 61. minutu, dok su trijumf domaćina u finišu meča osigurali Obrovac i Vidaković.

Zahvaljujući dvostrukom strelcu Dejanu Dražiću OFK Beograd je bio bolji od Jagodine sa 3:2.

Romantičari su već u prvom poluvrmenu stekli ubedljivu prednost, dok su Jagodinci u nadoknadi sudijskog vremena uspeli da ubleže poraz golom Šušnjara u 93. minutu.

Petu pobedu u šampionatu zabeležio je Radnički iz Niša, koji je na stadionu "Čair" savladao ekipu Voždovca sa 2:1.

Nišlije su u vođstvo došle u 40. minutu iz penala, koji je izveo Stojanović, Stefan Babović je izjednačio početkom drugog poluvremena, a radost domaćim navijačima u 68. minutu doneo je Jovanović.

Čukarički je slavio mimimalnim rezultatom u Kragujevcu i baš kao i Radnički iz Niša izjednačio se na vrhu tabele sa Partizanom, koji od 17 sati pred praznim tribinama u Humskoj dočekuje Donji Srem.

Rezultati:

Radnički Kragujevac - Čukarički 0:1 (Grujičić 39)

Novi Pazar - Spartak 3:0 (Mutavdžić 61, Obrovac 80, Vidaković 84)

Radnički Nš - Voždovac 2:1 (Stojanović 40. penal, Jovanović 68 - Babović 50)

OFK Beograd - Jagodina 3:2 (Dražić 14, 45+2, Gajić 35 - Živanović 40, Šušnjar 90+3)