SPAS ZA PLAVCE: Čelsi do boda sa penala u sudijskoj nadoknadi!

Bura na Stamford bridžu

Čelsi i Vest Bromvič Albion igrali su 2:2 u meču 11. kola Premijer lige

BEOGRAD - Fudbaleri Liverpula pobedili su Fulam sa 4:0, a Čelsi je odigrao nerešena sa VBA rezultatom 2:2 u 11. kolu engleske Premijer lige. U ostalim mečevima Aston Vila je pobedila Kardif sa 2:0, Sautempton Hul sa 4:1, a Kristal Palas i Everton su odigrali nerešeno 0:0. Liverpul je poveo protiv Fulama u 23. minutu autogolom Fernanda Amorebiete, a do kraja prvog poluvremena je uveća vodstvo preko Martina Škrtela u 26. i Luisa Suaresa u 36. Suares je pogotkom u 54. minutu postavio konačan rezultat. Čelsi je na svom terenu u šestom minutu sudijske nadoknade stigao do boda golom Edena Azara iz penala. Samjuel Eto je golom u 45. doveo domaćina u vodstvo, a VBA je preko Šejna Longa u 60. i Stefana Sesenjoa u 68. stigao do preokreta. Norič je pobedio Vest Hem s 3:1.

Arsenal je prvi na tabeli sa 25 bodova, Liverpul je drugi sa 23, Sautempton treći sa 22, a Čelsi je četvrti sa 21 osvojenim poenom.