VIDIĆ NAPUSTIO DERBI: De Hea nokautirao kapitena Mančester junajteda!

Srpski fudbaler završio u bolnici

Vidić je dobio udarac u glavu od saigrača zbog čega je delovao dezorijentisano i morao je da ostane u svlačionici

MANČESTER - Kapiten Mančester junajteda Nemanja Vidić povredio se u finišu prvog poluvremena derbi utakmice 11. kola Premijer lige sa Arsenalom posle sudara sa golmanom svog tima Davidom De Heom.De Hea je izboksovao jednu loptu u polje i tom prilikom kukom je zakačio po glavi srpskog fudbalera, koji je bio u duelu sa jednim igračem Arsenala. Vidić je pao na zemlju, a odmah mu je ukazana lekarska pomoć. Srbin je potom prebačen u bolnicuOn je delovao dezorijentisano, a engleski mediji špekulišu da je moždao imao lakši potres mozga. Srpski fudbaler je u poluvremenu ostao u svlačionici, a umesto njega u igru je ušao Tom Kleverli. Junajted je inače slavio s 1:0."Odveden je u bolnicu. Nisam video koliko je teška povreda, ali je to bio strašan sudar. Nesreće se dešavaju, nadam se da će biti dobro. Znaćemo kasnije više", rekao je menadžer domaćih Dejvid Mojes.