VALENSIJA BEZ POBEDE: Đukiću samo bod protiv bivšeg kluba

Slepi miševi nastavili seriju loših rezultata

Valensija i Valjadolid odigrali su 2:2 u meču 13. kola Primere

VALENSIJA - Fudbaleri Valensije odigrali su večeras na svom terenu nerešeno 2:2 protiv ekipe Valjadolida u meču 13. kola španske Primere.Banega je u petom minutu propustio priliku da donese vođstvo Valensiji, pošto nije iskoristio penal. Kazna je usledila četiri minuta kasnije pošto je Valjadolid došao u vođstvo golom Guera. Do kraja prvog poluvremena izjednačila je Valensija preko Pabona.Gosti su poveli golom Alkatraza u 50. minutu, a bod Valensiji doneo je Feguli u 76. minutu.Ovo je za trenera Valensije Miroslava Đukića bio prvi duel protiv Valjadolida koji je vodio do letos. Srpski internacionalac Antonio Rukavina presedeo je ceo meč na klupi Valjadolida.Viljareal i Atletiko igrali su 1:1. Gosti su poveli autologom Gašpara u drugom minutu. Viljareal je do izjednačenja stigao takođe autogolom Huanfrana u 79.