POBEDA NA MIHINOM OPROŠTAJU: Mihajlović dobio novinarsku selekciju s 2:0!

Tošić i Đorđević doneli trijumf Orlovima

Srbija je u poslednjem meču u 2013. godini pobedila selekciju novinara s 2:0

UŽICE - Fudbalska reprezentacija Srbije pobedila je novinarsku selekciju rezultatom 2:0 u prijateljskom meču odigranom u Užicu.Golove za nacionalni tim Srbije postigli su Zoran Tošić u sedmom i Filip Đorđević u 20. minutu. Selekciju novinara predvodio je trener Slobode Ljubiša Stamenković. Ovo je bio poslednji meč Siniše Mihajlovića na klupi "orlova", pošto će on najvertovatnije preuzeti Sampdoriju.Pred oko 3.000 gledalaca na Gradskom stadionu sudio je Milenko Vukadinović.Srbija: Kahriman (od 46. Brkić), Rukavina (od 84. Golubović), Ivanović, Maksimović (od 84. Planić), Tomović, Matić, Fejsa, Basta (od 46. Milivojević), Tošić, Đorđević (od 85. Pešić), Šćepović.Novinari: Bajković, Vulićević, Gojković, Pejčinović, Ostojić, Smiljanić, Radivojević, Beljić, Arsenijević, Alivodić, Škuletić.Igrali su još Aleksić, Vasilić, Udovičić, Vasiljević, Stojanović, Marušić, Srnić, Kecap i Luković.TOK MEČA90. minut - Kraj utakmice. Pobeda Srbije s 2:0.88. minut - Šansa za Tošića, ali ponovo nema gola.82. minut - Velika prilika za selekciju novinara, ali ništa od gola.76. minut - Đorđević u prilici, ali je siguran golman novinarske selekcije.72. minut - Prilika za Tošića, ali je odlično intervenisala odbrana "novinara"65. minut - Bez promene rezultata59. minut - Dobra akcija selekcije novinara, ali je Stojanović šutirao preko gola.47. minut - Velika gužva ispred gola A selekcije, ali je odbrana dobro intervenisala i otklonila opasnost.46. minut - Počelo je drugo poluvremeII poluvreme45. minut - Kraj prvog poluvremena43. minut - Velika prilika za A reprezentaciju. Tošić je odlično šutirao iskosa sa oko 10 metara, ali je Bajković ovog puta bio siguran.38. minut - Bez pravih prilika za gol. Igra se na odvija na sredini terena30. minut - Izabranici Siniše Mihajlovića imaju više od igre. "Novinarska" selekcija nikako da napravi šansu za postizanje gola

10. minut - Bašta je šutirao ka golu novinara, ali je Bajković ovog puta bio na mestu