A PENAL ZA PARTIZAN: Gogić oštetio i crno-bele?

Sudija bio u centru pažnje

Partizan je pobedio Voždovac s 1:0, a meč je obeležio i sudija Miodrag Gogić koji je napravio nekoliko grešaka

BEOGRAD - Fudbaleri Partizana tvrde da su takođe oštećeni za penal na meču 13. kola Superlige protiv ekipe Voždovca i to pre sporne situacije u kojoj nije dosuđen jedanaesterac za popularne "zmajeve".U 86. minutu Nikola Ninković je nabacio loptu u šesnaesterac domaćih, a onda je u skoku fudbaler Voždovca Goran Dragović laktom udario Vladimira Volkova, koji je kao pokošen pao na zemlju. Fudbaleri crno-beli su tražili penal od sudije Miodraga Gogića i isključenje za Dragovića, a na terenu se stvorila velika gužva. Kapiten Partizana Saša Ilić, koji je poznat kao miran igrač, je bio prvi koji je ušao u raspravu, a pridružili su mu se i ostali igrači. Volkovu je ukazana pomoć, a sudija Gogić je pokazao slobodan udarac za Voždovac.Nekoliko minuta kasnije Gogić nije svirao penal za Voždovac, pošto je u kaznenom prostoru Partizana rukom igrao fudbaler crno-belih Nemanja Petrović. Ostaje nejasno da li je Gogić kompenzovao ove dve situacije.Partizan je pobedio s 1:0 golom Miloša Jojića u 35. minutu.Po završetku meča Voždovčani su osuli drvlje i kamenje po sudiji Gogiću, kao i rukovodstvo Crvene zvezde.Da li je bilo penala i za crno-bele pogledajte na snimku. Sporan detalj je na 5,20 minuta.