REDSI PONIZILI PEVCE: Liverpul torpedovao Totenhem!

Rapsodija "crvenih" u Londonu

Liverpul je u Londonu deklasirao ekipu Totenhema s 5:0

LONDON - Fudbaleri Liverpula pobedili su u Londonu ekipu Totenhema rezultatom 5:0 u meču 16. kola engleske Premijer lige.Liverpul je poveo već u 17. minutu golom Luisa Suareza. Gosti su briljirali u prvom poluvremenu, a na 2:0 povisili su u 40. minutu preko Hendersona. Liverpul je u prvih 45 minuta propustio da realizuje još nekoliko izglednih šansi.U nastavku meča gosti su nastavili sa dobrom igrom. Džon Flanagan je u 75. minutu povisio na 3:0, a Suarez je drugim golom u 84. minutu nagovestio debakl "pevaca". Konačan rezultat postavio je Rahem Sterling u 89. minutu. Domaći su od 64. minuta igrali sa fudbalerom manje, pošto je isključen Paulinjo.Prvo mesto na tabeli drži Arsenal sa 35 bodova, a potom slede Liverpul i Čelsi sa po 33.