KADA ARAPI POLUDE: Vojska izvela sudije sa stadiona!

Lakrdija po završetku meča Ajman - Al Ahli

Al Ahli je pobedio s 2:1, a do trijumfa je stigao sa penala u 96. mminutu. Čelnici domaćih nasrnuli su na sudije nezadovoljni arbitražom

AJMAN - Glavni sudija meča 12. kola šampionata UAE između Ajmana i Al Ahlija jedva je izvukao živu glavu zbog loše arbitraže na ovom duelu.Sudija je prvo produžio meč za pet minuta. Međutim, kada su svi očekivali kraj duela on je u 96. minutu dosudio penal za goste. Jedanaesterac je u najmanju ruku bio sumnjiv. Gosti su iskoristili penal i došli do pobede od 2:1.Domaći igrači su bili ogorčeni na sudiju, a pojedini funkcioneri i navijači Ajmana pokušali su da se obračunaju s njim. Na kraju je vojska izvela sudije sa stadiona.Al Ahli je prvi na tabeli sa 29 bodova, dok je Ajman pretposlednji sa samo sedam.