BORBA DIVOVA U DOHI: Real nadigrao PSŽ!

Minimalna pobeda "kraljevskog kluba"

Real je u prijateljskom meču u Dohi nadigrao Pari Sen Žermen golom Rodrigeza u 18. minutu.

DOHA - Fudbaleri Reala pobedili su ekipu Pari Sen Žermena rezultatom 1:0 u prijateljskom meču odigranom u Dohi.Jedini gol na utakmici postigao je Hese Rodrigez u 18. minutu.Dva kluba iskoristila su pauzu u nacionalnim prvenstvima da bi odigrala ovaj prijateljski duel. Ovaj spektakularan meč direktno je prenosila Televizija Nova.rs.Utakmica je odigrana pred 40.000 gledalaca.PSŽ je dominirao tokom većeg dela meča, ali je Real došao do minimalne pobede. Real je do trijumfao došao golom Hesea Rodrigeza u 18. minutu. PSŽ je do kraja meča imao više od igre, a izgledne šanse za Parižane nisu iskoristili Ibrahimović, Kavani, Matuidi.Oba tima nisu igrala u najjačem sastavu, ali su u timovima bile najveće zvezde Reala i PSŽ-a, Kristijano Ronaldo i Zlatan Ibrahimović.Real će 6. januara u španskom prvenstvu dočekati Seltu, dok će PSŽ 11. januara gostovati Ažaksiju u 20. kolu francuskog šampionata.