POGLEDAJTE BLAM IGUAINA: Nestvarni promašaj napadača Napolija

AMATERSKI POTEZ

Utakmicu u Napolju obeležio je nestvaran promašaj Gonzala Iguaina koji je u 25. minutu, sa pola metra, nekako uspeo da promaši prazan gol Kjeva

NAPULJ - Fudbaleri Napolija napravili su novi kiks u 21. kolu italijanske Serije A. Izabranici trenera Rafaela Beniteza neočekivano su remizirali kod kuće sa ekipom Kjeva - 1:1."Leteći magarci" iz Verone poveli su u 18. minutu golom Đenara Sarda i dugo su odolevali napadima domaćina.Međutim gosti su na kraju ipak poklekli, pošto je Raul Albiol u 88 minutu doneo bar bod Napoliju.Utakmicu u Napolju obeležio je nestvaran promašaj Gonzala Iguaina koji je u 25. minutu, sa pola metra, nekako uspeo da promaši prazan gol Kjeva.Pogledajte kako se Iguain obrukao.