NOVI KIKS LJUBIČASTIH: Poraz Fiorentine, remi Milana i trijumf Udinezea

serija a

Fudbaleri Kaljarija pobedili su Fiorentinu sa 1:0, dok je ekipa Udinezea bila bolja od Bolonje rezultatom 2:0. Milan i Torino postigli po gol

U prvim utakmicama 22. kola italijanske Serije A fudbaleri Kaljarija pobedili su Fiorentinu sa 1:0, dok je ekipa Udinezea bila bolja od Bolonje rezultatom 2:0.Strelac jedinog pogotka na Sardiniji bio je Maurisio Rikardo Pinilja iz penala u 39. minutu. Udineze je na strani dobio Bolonju, a gosti su slavili golovima Antonija di Nataela i Nikolasa Lopeza.Fudbaleri Milana odigrali su na svom terenu nerešeno 1:1 protiv ekipe Torina. Gosti su poveli u 17. minutu preko Ćire Imobilea, a bod rosonerima doneo je novajlija Adil Rami u 49. minutu.Srpski internacionalac Nikola Maksimović odigrao je celu utakmicu u dresu gostujuće ekipe.Serija A, 22.koloSubotaKaljari - Fiorentina 1:0Bolonja - Udineze 0:2Milan - Torino 1:1Nedelja

Đenova - SampdorijaSasuolo - VeronaKjevo - LacioKatanija - LivornoAtalanta - NapoliRoma - ParmaJuventus - Inter