MREŽE MIROVALE NA OLIMPIKU: Rimski derbi bez golova, Juventus šokiran u 90. minutu

"Stara dama" i dalje drži prvo mesto

Roma i Lacio igrali su bez golova, dok je meč Verona - Juventus završen 2:2 iako je "stara dama" vodila s 2:0

RIM - Fudbaleri Rome i Lacija igrali su bez golova u derbi meču 23. kola italijanske Serije A.Oba tima propustila su po nekoliko šansi, ali su na kraju mreže mirovale. Adem Lajić igrao je za Romu od 79. minuta.Sampdorija po vođstvom Siniše Mihajlovića stigla je do nove pobede. Sampdorija je ovog puta nadigrala Kaljari s 1:0 golom Gastaldela u 11. minutu. Verona i Juventus igrali su 2:2 iako su crno-beli iz Torina vodili posle 20 minuta s 2:0. Oba gola za "staru damu" postigao je Tevez u 4. i 20. minutu. Pogotke za domaći tim postigli Toni u 52. i Taleb u 90. minutu. Boško Janković bio je starter u ekipi Verone, ali je zamenjen u 62. minutu.Bolonja je u gostima pobedila Torino s 2:1. Nikola Maksimović je odigrao ceo meč za Torino, dok je Marko Vešović bio na klupi za rezerve. Đenova je u gostima nadigrala Livorno s 1:0. Inter je savladao Sasuolo s 1:0.Prvo mesto na tabeli drži Juventus s 60 bodova, dok je Roma druga s 51.