VOLKOV BESAN ZBOG PONIŠTENOG GOLA: Kradite, otimajte, ali borićemo se do kraja

nezadovoljan suđenjem

Faul nad golmanom!!!!! To je samo videlo žrtveno jagnje ovog sistema. Kradite, otimajte, ali borićemo se do kraja. Ko god mi bude pisao o poštenju neka me api za j...", napisao je na Fejsbuku Vladimir Volkov

NOVI PAZAR - Fudbaleri Partizana ne mogu da se pomire sa činjenicom da su na gostovanju u Novom Pazaru izgubili dva boda i lidersku poziciju na tabeli. Trener crno-belih Marko Nikolić žalio se posle meča na stanje terena, koji je po njegovim rečima bio na ivici regularnosti. Gostima je u završnici drugog poluvremena, zbog navodnog faula u napadu, poništen pogodak. Petar Škuletić je bio u duelu sa golmanom Budakovićem zbog čega je poništen gol Andrije Živkovića. Škuletić definitivno nije imao svoj dan na prolećnoj premijeri pošto je u prvom poluvremenu upisao i neverovatan promašaj. Zbog toga je na Fejsbuku protestvovao i levi bek Partizana Vladimir Volkov. "Faul nad golmanom!!!!! To je samo videlo žrtveno jagnje ovog sistema. Kradite, otimajte, ali borićemo se do kraja. Ko god mi bude pisao o poštenju neka me api za j...", napisao je Volkov.Partizan i Novi Pazar su odigrali meč bez golova, pa su crno-beli izgubili prvo mesto na tabeli pošto je Crvena zvezda na Marakani savlada Javor sa 2:1.