DVA GOLA: Radović doneo pobedu Legiji (VIDEO)

Raspucan

Šampion Poljske sada ima devet bodova prednosti i utakmicu više u odnosu na drugoplasiranu Vislu.

Srpski fudbaler Miroslav Radović postigao je dva gola trijumfu Legije sa 3:0 nad trećeplasiranim Gornjikom na gostovanju u 23. kolu poljske lige.

Šampion Poljske sada ima devet bodova prednosti i utakmicu više u odnosu na drugoplasiranu Vislu.Legija je od početka dominirala terenom pa je Astiz u 42. minutu iskoristio jednu od mnogobrojnih prilika za vođstvo.Radović je i sam pre postizanja dva preostala pogotka imao nekoliko dobrih prodora i šuteva sa distance, a njegova šansa da zasija došla je pred kraj utakmice.

Prvo se u 78. minutu lepo oslobodio čuvara i sa lakoćom matirao golmana Gornjika Stajnborsa, a potom je pet minuta kasnije lepo reagovao za konačnih 3:0.