RAZLIKA U KLASI: Juventus pobedio, ima 34 boda više od Milana

Serija A

Tim iz Torina pobedom od 2:0 napravio veliki korak ka tituli

Fudbaleri Juventusa su u gostima pobedili ekipu Milana sa 2:0 u derbi utakmici 26. kola italijanske Serije A i napravili veliki korak ka odbrani šampionske titule.Gosti iz Torina potvrdili su da u ovom trenutku postoji velika razlika u igračkom kvalitetu, a ona sada, matematički gledano, iznosi čak 34 boda u korist Stare dame.Milan je uspevao da parira Juventusu samo na početku utakmice, a u finišu prvog poluvremena prednost gostima doneo je ove godine odlični Fernando Ljorente.Tačku na veliku i značajnu pobedu aktuelnog šampiona stavio je Karlos Tevez pogotkom u 68. minutu.U drugoj večerašnjoj utakmici Lacio je iznenadio Fiorentinu na njenom terenu i slavio sa 1:0 pogotkom Lorika Cane. Srpski fudbaler Nenad Tomović bio je starter u timu Fiorentine.