SREDNJI PRST NAVIJAČIMA: Rumunski fudbaler odgovorio na prozivke (VIDEO)

Nije izdržao

Kristijan Budesku je prilikom izmene neprimerenim gestom uzvratio navijačima, koji su mu zviždali

Pukao. Iako je rumunska Astra Đurđu ponovo na pobedničkom koloseku. pošto je posle kiksa u minulom kolu i poraza od Univerzitatee 0:1) pobedom na svom terenu protiv Pandura (2:0) prišla vodećoj Steaui na četiri koraka zaostatka, poslednji meč tog tima obeležio je nepromišljeni gest Kristijana Budeskua. Meč na stadionu Marin Anastasiovići prelomljen je sredinom drugog poluvremena, domaćin je u razmaku od pet minuta krunisao terensku inicijativu i ostavio goste bez nade da mogu da ostanu neporaženi, iako su predvođeni srpskim štoperom Markom Momčilovićem dugo odolevali.Činjenica da Astra duže od sat vremena nije uspela da pronđe put do mreže iziritirale je navijače ovog kluba, gnev su usmerili ka Kristijanu Budeskuu i jednog od najboljih igrača zvižducima ispratili sa terena prilikom izmene. A on im nije ostao dužan, već je odgvorio na prozivke. Najpre verbalno, potom i pokazivanjem srednjeg prsta navijačima.