MALO DVA GOLA: Stefan Sćepović pogađao u porazu

Segunda

Šćepović, koji je na početku sezone stigao u Hihon je broj golova u dresu tog kluba je doveo do 20

Srpski fudbaler Stefan Šćepović postigao je dva gola za Sporting iz Hihona u porazu od Real Haena sa 3:2.

Šćepović je svoj tim doveo u vođstvo u drugom minutu, da bi Mehija izjednačio u 39, a Oskar Riko preokrenuo na 2:1 u 67. minutu. Samo tri minuta kasnije srpski fudbaler je doneo Hihonu izjednačenje, ali je domaći tim vrlo brzo stigao do novog vođstva preko Mehije, koji je postavio konačan rezultat - 3:2.

Šćepović, koji je na početku sezone stigao u Hihon, koji posle 30 kola drži četvrto mesto na tabeli sa 46 bodova, četiri manje od vodećeg Ejbara, koji u nedelju igra sa Erkulesom je broj golova u dresu tog kluba je doveo do 20.