GRABE KA FINALU: Minimalna prednost Jagodine i Vojvodine pred revanš mečeve

Kup Srbije

Jagodina je na Karaburmi pobedila su OFK Beograd sa 2:1, dok je Vojvodina u Novom Sadu bila bolja od Spartaka sa 1:0

BEOGRAD - Fudbaleri Jagodine i Vojvodine ostvarili su pobede u prvim utakmicama polufinala Kupa Srbije.Jagodina je na Karaburmi pobedila su OFK Beogradsa 2:1 (1:1), u prvom meču polufinala Kupa Srbije.Golove za branioca trofeja u ovom takmičenju postigli su Lepović i Arsenijević, dok je jedini strelac za "romantičare" bio Gajić.Jagodina je povela golom Miloša Lepovića u 3. minutu, ali je 15 minuta kasnije izjednačio Milan Gajić. Pobedu Jagodini doneo je Filip Arsenijević u 61. minutu.Vojvodina je u Novom Sadu pobedila subotički Spartak sa minimalnih 1:0.Prvi deo susreta završen je bez golova, ali je domaći tim u nastavku, preko Gaćinovića, stigao do važnog trijumfa. Odlučujući gol postignut je u 59. minutu.Revanš mečevi polufinala na programu su 9. aprila u Jagodini, odnosno u Subotici.Finale Kupa Srbije igra se 7. maja.