MALER: Mitrovićev autogol u debaklu Valjadolida od Selte (VIDEO)

Primera

Tim iz Viga slavio sa 4:1

Valjadolid za koji nastupaju srpski fudbalski internacionalci a Stefan Mitrović i Antonio Rukavina doživeo je ubedljiv poraz na gostivanju Selti u Vigu 4:1 čime su sebe doveli u veoma tešku situaciju u borbi za opstanak u španskoj Primeri.

Gosti su ovim porazom pali na pretposlednje mesto na lestvici španskog šampionata sa utakmicom manje od glavnih rivala u borbi za ostanak u elitnom društvu. Domaća Selta je najviše zahvaljujući dvostrukom strelcu Nolitu zabeležila trijumf kojim je praktično obezbedila opstanak.Nolito je prvo u 38. minutu doveo svoj tim u vođstvo, a gosti se nisu ni opasuljili od ovog gola i već je bilo 2:0 za domaćina. Samo minut kasnije strelac je bio Čarls.Koliko je počelo drugo poluvreme ponovo je Nolito zatresao mrežu protivničkog golmana i tada je već bilo rešeno pitanje pobednika, a tri minuta kasnije je Stefan Mitrović je u pokušaju da izbije loptu, nezgodno ju je šutnuo i poslao u mrežu svog tima za visokih 4:0. Čast Valjadolida spasao je Manučo počasnim golm 15 minuta pre kraja.Mitrović i Rukavina odigrali su svih 90 minuta za gostujući tim na ovom meču.