NEVIĐENI SKANDAL: Svirala kraj i sprečila BASK da postigne gol, a on izgubio meč

Nema osećaj za igru

Daniela Marković je svirala kraj prvog poluvremena u trenutku kada su igrači BASK-a bili sami ispred golmana Sopota i kada su mogli da postignu gol

BEOGRAD - Glavni sudija meča 24. kola Srpske lige grupa Beograd Sopot - BASK Daniela Marković poništila je gol gostiju u poslednjim trenucima prvog dela utakmice pošto je svirala kraj prvih 45 minuta i to kada su se igrači ovog tima našli sami ispred protivničkog golmana i zatresli mrežu domaćina.BASK je vodio s 1:0, a onda su imali šansu da udvostruče vođstvo. Gosti su napravili dobar prodor i u poslednjim trenucima prvog dela meča stvorili veliku šansu. Lopta je došla do igrača BASK-a, koji je bio sam ispred golmana Sopota. I dok se on spremao da zatrese mrežu začula se pištaljka. Lopta je pogodila gol domaćih, ali je Markovićeva poništila gol tvrdeći da je postignut po isteku vremena.Fudbaleri BASK-a su se pobunili i zatražili su objašnjenjeg i razlog zašto je glavni sudija svirao kraj meča u trenutku dok su mogli da stignu do vođstva od 2:0, ali promene odluke nije bilo.