PORAZ MILANA U BERGAMU: Male šanse za plasman u Evropu

Roso-neri u velikom problemu

BERGAMO - Fudbaleri Milana gotovo sigurno neće naredne sezone igrati na evropskoj sceni, pošto su danas u 37. kolu Serije A izgubili od Atalante u Bergamu sa 2:1 (0:0) i znatno umanjili šanse za plasman u Ligu Evrope.

Ekipi Klarensa Sedorfa, koja je imala sjajnu seriju od šest trijumfa na poslednjih sedam utakmica, sada preostaje da se nada da Torino ili Parma neće zabeležiti dve pobede u poslednja dva meča.

Milan je poveo autogolm Belinija u 52. minutu, izjednačio je Denis u 68. minutu iz penala, da bi trijumf domaćinu doneo Brjenca u 90+6. minutu.