KRAJ DOMINACIJE: Partizan ostao bez titule

Pirova pobeda crno-belih

Fudbaleri Partizana savladali su Spartak sa 4:1 u meču 29. kola Superlige, ali su se oprostili od titule pošto je Crvena zvezda na Marakani savladala OFK Beograd sa 4:2.

SUBOTICA - Fudbaleri Partizana savladali su Spartak sa 4:1 u meču 29. kola Superlige, koji je odigran u Subotici i koji je zbog kiše kasnio više od pola sata.Izabranici trenera Marka Nikolića su pored ubedljive pobede kolo pre kraja ostali bez šanse da posle sedmogodišnje dominacije odbrane titulu šampiona Srbije, koju je pobedom nad OFK Beeogradom od 4:1 osvojila Crvena zvezda. Partizan je poveo golom Danka Lazovića iz jedanaesterca, na 2:0 povisio je Predrag Luka na isteku prvog poluvremena. Dramu po pitanju konačnog ishoda doneo je Kovačević početkom nastavka, a golovima Pantića i Markovića Partizan je razrešio sve dileme oko pobednika.

TOK MEČA19.34 - Kraj utakmice u Subotici!Partizan je savladao Spartak sa 4:1, ali su crno-beli ostali bez šampionske titule pošto je Crvena zvezda savladala OFK Beograd sa 4:2. 19.25 (83. minut) - Gooooool, Partizan vodi 4:1!Marković overava pobedu Partizana. Volkov je posle kornera prebacio loptu ka Markoviću koji je bio potpuno sam na drugoj staivi i petom postiže gol.

19.13 (71. minut) - Gooooool, Partizan vodi 3:1!Crno-beli stižu do novog gola. Strelac je Pantić. On je odlično reagovao posle centaršuta Živkovića i glavom trese mrežu domaćeg tima. Partizan vodi sa 3:1.

19.11 (69. minut) - Pantić šutira preko gola 19.09 (67. minut) - Crveni karton za Radovića 18.57 (55. Minut) – Gooooool, Spartak smanjuje na 2:1!
18.48 (46. minut) - Odmah prilika za Partizan! 18.48 (46. minut) - Počelo je drugo poluvreme u Subotici

18.34 - Završeno je prvo poluvreme u SuboticiPartizan na poluvremenu vodi sa 2:0, golovima Lazovića i Luke. Teren u Subotici je u lošem stanju pa su se fudbaleri obe ekipe mučili u prvih 45. minuta igre. 18.31 - (45. minut) - Gooooool, Partizan vodi 2:0! Fudbaleri Partizana dupliraju prednost u poslednjim trenucima prvog poluvremena. Sjajnu akciju crno-belih novim pogotkom kruniše Luka. Lazović je sjajno prošao po levoj strani i dodaje loptu Luki, koji sa pet metara plasira loptu u prazan gol.

18.15 (29. minut) - Ponovo preti Partizan Odličan prodor Živkovića posle pasa Ilića. Usledio je centaršut iz prve ali je neko izbija u korner ispred Lazovića. 18.07. (21. minut) - Gooooool, Partizan vodi 1:0! Danko Lazović je preuzeo odgovonost i rutinski vara golmana Janoševića. On je loptu poslao u desni ugao, a golman se baca na levu stranu. Partizan je sada prišao Zvezdi na bod razlike pošto crveno-beli na Marakani trenutno igraju nerešeno 2:2.

18.06 (20. minut) - Penal za Partizan! 17.56 (10. minut) - Sjajna prilika za Partizan 17.46 (1. minut) - Počela je utakmica u Subotici! Spartak: Partizan: 17.35 (30. minut) - Sve je spremno za početak meča u Subotici

16.50 - Teren u Subotici pod vodom Pljusak koji je zahvatio Suboticu pred početak utakmica 29. kola Superlige doveo je u pitanje odigravanje susreta između Spartaka i Partizana. Redari pokušavaju da sklone vodu sa terena, ali je pitanje je da li će uspeti.

16.45 - Dobrodošli na Kurir sport! Partizan gostuje Spartaku u Subotici i nada se kiksu Crvene zvezde, koja na Marakani Dočekuje OFK Beograd. Zvezda ima tri boda prednosti u odnosu na Partizan.