PRVENAC ĐURĐIĆA: Srpski centarfor postigao prvi gol u dresu Augzburga

Upisao se u strelce

Srbin je otvorio seriju od sedam vezanih pogodaka Augzburga, a strelci su bili Feč (2), Kaiubi, Bobadilja, Rajnhart i Šuster

Srpski fudbaler Nikola Đurđić postigao je svoj prvi gol u dresu Augzburga, u koji je prešao početkom jula.28-godišnji centarfor postigao je drugi pogodak za Augzburg u pobedi nad Rajstingom od 8-1. Domaći tim je poveo posle pola sata igre, da bi Halil Altintop izjednačio u samom finišu prvog poluvremena.Đurđić je doneo prednost u 51. minutu pošto se izvanredno snašao u kaznenom prostoru Rajstinga. Srbin je otvorio seriju od sedam vezanih pogodaka Augzburga, a strelci su bili Feč (2), Kaiubi, Bobadilja, Rajnhart i Šuster.Augzburg naredni prijateljski meč igra u petak, 18. jula, a rival će biti Karlsrue.Đurđić je u Augzburg došao iz drugoligaša Grojter Firta, gde je na 30 utakmica postigao ukupno devet golova, a broj nastupa za 'deteline' je bio ograničen zbog teške povrede ligamenata, zbog koje je pauzirao pola godine.