EFIKASAN UOČI STARTA BUNDESLIGE: Đurđić strelac protiv Trabzona

Augzburg slavio u prijateljskoj utakmici, uz gol srpskog centarfora

Đurđić je u Augzburg stigao ovog leta iz Grojter Firta, a prethodno je nosio dresove Radničkog iz Pirota, Voždovca, Haugesunda i Helsingborga

Fudbaleri Augzburga pobedili su Trabzonspor u prijateljskoj utakmici sa 3:1, a strelac jednog gola za bundesligašku ekipu bio je srpski centarfor Nikola Đurđić.Turska ekipa stigla je do vođstva u austrijskom Valhsiju već u prvom minutu pogotkom Gokana Karadeniza, da bi Augzburg do preokreta stigao za samo četiri minuta kada je postigao tri gola preko Tima Matavža u 69. i 73. i Đurđića u 71. minutu.Đurđić je u Augzburg stigao ovog leta iz Grojter Firta, a prethodno je nosio dresove Radničkog iz Pirota, Voždovca, Haugesunda i Helsingborga. To je bila pretposlednja provera ekipe Augzburga pred početak nove sezone u Bundesligi. Naredne nedelje Đurđićeva ekipa sastaće se sa klubom iz Premijer lige – Kristal Palasom. Prvu zvaničnu utakmicu Augzburg će odigrati 17. avgusta protiv Magdeburga u Kupu Nemačke, a četiri dana kasnije na programu je premijerno kolo Bundeslige kada će gostovati Hofenhajmu.