DEBI ZA ZABORAV: Vidić u prvoj utakmici u Seriji A skrivio penal i dobio crveni karton

Loš početak

Fudbaleri Intera počeli su novu sezonu remijem na gostovanju u Torinu, a srpski internacionalac Nemanja Vidić imao je debi za zaborav u Seriji A pošto je skrivio penal i dobio crveni karton

TORINO - Fudbaleri Intera počeli su novu sezonu remijem na gostovanju u Torinu (0:0), a srpski internacionalac Nemanja Vidić imao je debi za zaborav u Seriji A pošto je skrivio penal i dobio crveni karton. Srpski defanzivac je u 20. minutu oborio Kvaljarelu u kaznenom prostoru i skrivio penal, ali je golman Handanović odbranio šut Laronda. Međutim, Vidić je u samom finišu utakmice napravio novi kiks pošto je dobio crveni karton, jer je aplaudirao sudiji Taljaventu.

Sampdorija Siniše Mihajlovića je gubila od Palerma pošto je Dijabala u 7. minutu zatresao mrežu gostiju, ali je Sampa uspela da dođe do boda preko Gastaldela u prvom minutu sudijske nadoknade. Gosti su meč završili sa desetoricom, jer je Ređini zaradio dva žuta kartona za osam minuta, pa je isključen već u 41. minutu.Ćezena je golom Rodrigeza, u 38. minutu, savladala Parmu sa 1:0.Napoli je na strani savladao Đenovu rezultatom 2:1, Udineze je savladao Empoli sa 2:0, dok su Sasuolo i Kaljari remizirali rezultatom 1:1.Nešto ranije Milan je savladao Lacio sa 3:1, dok je duel fudbalera Atalente i Verone završen bez golova.

Rezultati:NedeljaĆezena - Parma 1:0Đenova - Napoli 1:2Palermo - Sampdorija 1:1Sasuolo - Klajari 1:1Torino - Inter 0:0Udineze - Empoli 2:0Milan - Lacio 3:1Atalanta - Verona 0:0

Subota Roma - Fiorentina 2:0 Kjevo - Juventus 0:1