(VIDEO) DVA PENALA ZA REAL U 25 MINUTA: Ronaldo prvi promašio, a drugi realizovao

Portugalac ponovo u centru pažnje

Ronaldo nije iskoristio penal za Real u 10. minutu, pošto je golman Ludogoreca, Stojanov zaustavio njegov udarac. Portugalac je potom iskoristio drugi penal dosuđen u 24. minutu

RAZGRAD - Najbolji fudbaler Reala Kristijano Ronaldo obeležio je prvo poluvreme meča sa Ludogorecom u drugom kolu Lige šampiona.Ronaldo nije iskoristio penal za Real u 10. minutu, pošto je golman Ludogoreca, Stojanov zaustavio njegov udarac.

Međutim, Ronaldo je bio precizan sa 11 metara u 24. minutu. Sudija je ponovo pokazao na belu tačku, a Portugalac je ponovo uzeo loptu. Ronaldo je ovog puta bio precizan i doneo je svom timu izjednačenje.Ronaldo je jedini igrač u istoriji LŠ koji je bio strelac na devet uzastopnih mečeva u ovom takmičenju. Real je na kraju pobedio 2:1.