REDSI U VELIKOJ KRIZI: Svrake golom Pereza srušile Liverpul

Marković ni na klupi za rezerve

NJUKASL - Engleski premijerligaš Njukasl zabeležio je i četvrtu uzastopnu pobedu ove sezone, pošto je danas u desetom kolu Premijer lige minimalnim rezultatom savladao Liverpul - 1:0.

Pobednički gol za Njukasl postigao je Ajoze Perez u 73. minutu, čime su izabranici Alena Perdjua došli na samo bod zaostatka za Liverpulom, u gornjem delu tabele.

Utakmica nije bila posebno uzbudljiva, a o tome govori činjenica da je Njukasl poveo posle prvog šuta u okvir gola.

Konce igre Njukasla na terenu vukao je Sisoko koji je u ključnim trenucima bio na pravim mestima . Upravo je posle njegovog centaršuta, loptu nespretno prihvatio Moreno i bukvalnio je predao "na tacnu" Perezu koji tu "poslasticu" sa oko desetak metara nije propustio.Srpski reprezentativac u dresu Liverpula Lazar Marković nije bio ni na klupi za rezerve.