KAO IZ HIČKOKOVIH PTICA: Fudbaleri Melburna iskoristili invaziju galebova i postigli gol

Neverovatne scene

Melburn je imao napad u 68. minutu, a onda su teren preplavili galebova. I dok su svi očekivali da će sudija da prekine meč, dok ptice ne napuste stadion, desilo se suprotno

MELBURN - Na utakmici 4. kola Australijske lige između Melburn viktorija i Velington feniksa viđene su neverovatne scene kada je na teren doletelo jato galebova.Melburn je imao napad u 68. minutu, a onda su teren preplavili galebova. I dok su svi očekivali da će sudija da prekine meč, dok ptice ne napuste stadion, desilo se suprotno.Igra je nastavljena kao da se ništa nije dogodilo, a opštu konfuziju na terenu iskoristili su fudbaleri Melburna koji su preko Paina postigli drugi gol za konačnih 2:0. Melburn je prvi na tabeli sa 10 bodova.