(VIDEO) MITROVIĆ ŠOKIRAO ARSENAL: Srbin u 90. minutu doneo bod Anderlehtu u Londonu

Veliki preokret

Fudbaleri Anderlehta priredili su pravu senzaciju u Ligi šampiona.

Belgijanci su gubili sa 3:0 u Londonu od Arsenala, a zatim su u poslednjih pola sata uspeli da stignu do izjednačenja.

Pogodak za bod delo je srpskog reprezentativca Aleksandra Mitrovića, koji je u 90. minutu glavom zatresao mrežu Arsenala i utišao "Emirejts".

Arsenal je do prednosti stigao golovima Artete iz penala (25. minut), Aleksisa Sančiza (29. minut) i Čemberlena (58. minut). Anderleht se vratio golovima Van Den Borea u 61. i 72. minutu, a konačan rezultat delo je Mitrovića u 90.