(VIDEO) PRE JUNAK, SADA TRAGIČAR: Promašaj sina legende slovenačkog fudbala

Još je mlad

Mladi Luka Zahović nije uspeo da po drugi put ove sezone u LŠ postane junak svog tima

Maribor je sinoć osvojio "zlata vredan" bod protiv moćnog Čelsija na domaćem terenu odigravši 1:1 u 4. kolu Lige šampiona.

Domaći tim je poveo u 50. minutu preko Braimija, a bod gostima doneo je srpski fudbaler Nemanja Matić u 73. minutu susreta. Eden Azar je iznudio pa potom i promašio penal u 85. minutu i meč je završen nerešenim rezultatom.

Sin slovenačke legende, Zlatka Zahovića, tinejdžer Luka Zahović, mogao je da postane heroj svog tima. On je propustio jednu od najvećih prilika na meču a potom je i zamenjen u 73. minutu utakmice.

Luka je postigao prvi gol za Maribor ove sezone u Ligi šampiona, kada je zatresao mrežu Sportinga, ali sinoć talentovani 18-godišnjak nije imao sreće.